Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad trekiem dual sport 3 z tego linka https://www.dobrerowery.pl/trek-dual-sport-3-2022-rage-red?combination_id=36174&gclid=CjwKCAjwue6hBhBVEiwA9YTx8Im93JeAiwDHMstM2pJpWVWfHz6tMqa7liKgF99vwlS60FKOfNsINhoCr0IQAvD_BwE Nie jestem pewien tego napędu 1x10. Czy w takim napedzie nie ma zbyt dużych przekosiw łańcucha na skrajnych biegach i czy taki zakres biegów wystarcza na podjazdy? Na moich trasach nie ma długich i stromych górek i głównie jeżdżę po mieście i ścieżkach rowerowych na plaskim terenie. Chętnie usłyszę opinie najlepiej od posiadaczy tego roweru lub od osób z rowerem z napędem 1x10 lub jakieś inne propozycje rowerów crossowych do 3500. #rower #rowery #trek #kolarstwo
  • 4
@Real77: ludzie kupuja elopsy single speed bez przerzutek i jezdza po miescie, a tutaj masz 10

to ci powinno najdosadniej podpowiedziec czy 10 biegow ci wystarczy

natomiast na moje to #!$%@? do jezdenia po bulki to lepiej lazaro sobie kupic a za reszte sobie kupic dobry kask i blokade porzadna, a przynajmniej naklejki nie beda przyciagac wielbicieli cudzej wlasnosci, bo napis trek na ramie to -100 do ukrycia przed zlodziejami
via Android
  • 0
@Nova6 Dzięki za odpowiedź. Możesz powiedzieć trochę więcej o wrażeniach z jazdy, najlepiej o wadach. Niestety nie mam gdzie zobaczyć roweru i nie wiem jaki rozmiar dobrać. Mam około 177cm i zastanawiam się między m i l. Jaki masz wzrost i rozmiar ramy? Ten czerwony lakier łatwo czyścić?
@Real77: 181, rozmiar L, lakier się łatwo czyści. Nie wiem w sumie jakie ma wady ten rower, wymienilem tak jak pisalem wyzej siodełko oraz pedały na platformowe.