Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Przerywamy Wam spokojne scrollowanie Mikrobloga - ale spokojnie - tylko na chwilę, by dać Wam znać o zmianach, które wdrożyliśmy ( ̀_́)

W sklepie czeka na Was aktualizacja wykopowej aplikacji dla Androida, a w niej:
- poprawiliśmy skalowanie zdjęć (w tym również tła tagu);
- naprawiliśmy problem z filmami z YouTube dodawanymi we wpisach na Mikroblogu, komunikat “film niedostępny” nie powinien się już pojawiać;
- poprawiliśmy również odpowiadanie, po opublikowaniu odpowiedzi do treści, zostaniecie teraz przekierowani bezpośrednio do swojego komentarza;
- w znalezisku - zgodnie z Waszą prośbą - poprawiliśmy też wygląd telewizorka, teraz od razu widać, że służy on do wykopywania ;-)

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

A dodatkowo - w wersji webowej - poprawiliśmy:
- powiadomienia tego samego wpisu, od teraz wchodząc w jedno powiadomienie, automatycznie “odczytane” na liście powiadomień zostaną inne powiadomienia z tego samego wątku;
- ostatnio umożliwiliśmy rejestrację i logowanie z Apple ID, dziś dorzucamy również rejestrację i logowanie przez konto Google.

----

A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby


@wykop: Chciałbym żeby mirko po prostu działało, bo znowu zepsuliście i nowe posty nie pokazują się już od jakichś 3 godzin.
  • Odpowiedz
@wykop:
1.chce usuwać swoje stare komentarze.
2. Dajcie mozliwosc ustawienia by nie wyświetlała sie ilosc powiadomień z tagów przy avatarze (zawsze wyświetlały sie tam tylko nowe wiadomości i moje powiadomienia, ktore teraz przegapiam). Generalnie to zróbcie jak na starym wykopie i bedzie ok.
  • Odpowiedz
@wykop: jezuuuu, a wy dalej naprawiacie ten portal xD Dziś mnie przywitała dziwna chmurka na obrazkach do pobrania, plus dalej lata po stronie, belki dalej nieschowane i zasłaniają ekran, tagi dalej nie działają, strona przy powrocie z wpisu (Cofnij) szaleje i lata góra dół, by w końcu mnie wyrzucić przy randomowej wysokości/wpisie, a nie tam, gdzie skończyłam. Apka iOS dalej niezrobiona. Do tego świetna i zarazem mierna aktywność użytkowników -
  • Odpowiedz
@wykop

poprawiliśmy również odpowiadanie, po opublikowaniu odpowiedzi do treści, zostaniecie teraz przekierowani bezpośrednio do swojego komentarza;


Fajnie, ale nie działa.
  • Odpowiedz
@wykop: po kiego grzyba pytacie się o potrzeby jak i tak je potem zlewacie, nie odnosicie się do nich ani nic. Napiszcie mi chociaż „nie wprowadzimy, bo nikt tego nie chce”. Tylko mnie #!$%@? ze znowu pytacie o potrzeby i przypominacie o zignorowaniu tylu komentarzy moich i innych użytkowników a tak sobie spokojnie żyłem.

Bo już z 5 razy pisałem o tym ze chcę
WYSYŁANIE KOMENATRZA PRZEZ CTRL + ENTER
  • Odpowiedz
@wykop ogarnijcie night mode na ios. Dodajcie 3 opcje, "zgodnie z ustawieniami systemu". W dzień mam jasny wieczorem ciemny. Dodatkowo kolory nicków w ciemnym trybie często sa w tym samym kolorze
  • Odpowiedz
@wuju84: nie wiem, czy ktoś tu już wyjaśnił, ale mnie właśnie Mireczek DonRzoncy uświadomił, że jest brak rozróżnienia na tagi i użytkowników xD i fakt - nie odblokowałam dotąd # polityka u siebie, za to jak najbardziej zablokowałam # przegryw xD tak że przynajmniej moje przypadki potwierdzają jego tezę.
  • Odpowiedz
A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie?


hej rozważcie taki pomysł że jak się kogoś obserwuje to żeby jego komentarze pokazywały się obserwowanych
byłoby to super :o

@wykop:
  • Odpowiedz
  • 1
po aktualizacji nie mogę załączyć zdjęcia we wpisie/komentarzu


@depcioo: Potwierdź nam, czy problem ten nadal u Ciebie występuje?
  • Odpowiedz