Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Przerywamy Wam spokojne scrollowanie Mikrobloga - ale spokojnie - tylko na chwilę, by dać Wam znać o zmianach, które wdrożyliśmy ( ̀_́)

W sklepie czeka na Was aktualizacja wykopowej aplikacji dla Androida, a w niej:
- poprawiliśmy skalowanie zdjęć (w tym również tła tagu);
- naprawiliśmy problem z filmami z YouTube dodawanymi we wpisach na Mikroblogu, komunikat “film niedostępny” nie powinien się już pojawiać;
- poprawiliśmy również odpowiadanie, po opublikowaniu odpowiedzi do treści, zostaniecie teraz przekierowani bezpośrednio do swojego komentarza;
- w znalezisku - zgodnie z Waszą prośbą - poprawiliśmy też wygląd telewizorka, teraz od razu widać, że służy on do wykopywania ;-)

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

A dodatkowo - w wersji webowej - poprawiliśmy:
- powiadomienia tego samego wpisu, od teraz wchodząc w jedno powiadomienie, automatycznie “odczytane” na liście powiadomień zostaną inne powiadomienia z tego samego wątku;
- ostatnio umożliwiliśmy rejestrację i logowanie z Apple ID, dziś dorzucamy również rejestrację i logowanie przez konto Google.

----

A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida
  • 148
A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby


@wykop: No ogółem to od początku wykopu 2.0 dużo osób zgłaszało potrzebę istnienia przycisku-windy do wracania na początek scrollowanych wpisów, czy to w tagu czy w gorących (oczywiscie mowa o apce bo w wersji webowej jest bez sensu skoro nie ma infinite scrolla)
@wykop: chciałem zgłosić, że w aplikacji na ios nadal nie działa ustawienie "POKAZUJ PEŁNĄ TREŚĆ WPISÓW". Mam zaznaczoną tą opcję i na mikroblogu bardzo dużo wpisów jest zwinięta... Jak się to odznaczy to w sumie też się nic nie zmienia. Tak więc to ustawienie nic po prostu nie robi.. Zgłaszam to już któryś raz. Dajcie chociaż znak życia czy przeczytaliście i wpisaliście na listę do poprawy.
Dzień dobry, Wykop!


Przerywam Wam spokojne scrollowanie Mikrobloga


@wykop: Zadając jednocześnie pytanie.
W jaki sposób została rozdysponowana kwota pomocy publicznej dla wykopu?
Jest to kwota ponad jeden milion osiemset tysięcy złotych.
To są pieniądze z moich i innych użytkowników podatków. Mamy więc prawo wiedzieć, na co zostały roztrwonione te pieniądze.
Nowa wersja wykopu była niestety pomyłką.
Pytam więc. W jaki sposób zostały rozdysponowane te kwoty?
Jeżeli zostały zmarnotrawione, kto poniósł za
@wykop: przydało by się:

- dwukropek po nicku przy odpowiadaniu na komentarz w aplikacji mobilnej
- możliwość zmiany rozmiaru czcionki: mam delikatnie zmniejszoną w Androidzie, a to sprawia, że w Wykopie jest malutka
- możliwość rozwinięcia spoilera zamiast pokazania go w "dymku"
- nie wiem, czy to było poprawione, ale po dodaniu komentarza ze zdjęciem, późniejsza edycja (bo literówka np.) usuwa zdjęcie. Tak chyba nie powinno być
@wykop: planujecie oddać chmurę obserwowanych tagów po prawej stronie tam gdzie są popularne tagi itp. ? Pytałem kilka razy od przejścia na nową wersję i chciałbym wiedzieć czy chociaż macie to gdzieś na radarze
@wykop: jeśli chodzi o apkę na afjony
wchodząc profil > znaleziska > komentowane - nie widać komentarzy, tylko jedynie opis znaleziska ()
zamierzacie to poprawić? czy może - jak to się mówi - ten bug to nowy ficzer
tylko ja nie mam powiadomień na iPhonie, o nowych wiadomościach? czy to kolejna rzecz, która kiedyś tam będzie naprawiona? :/
na razie, obie te "opcje" zniechęcają mnie do używania