Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Przerywamy Wam spokojne scrollowanie Mikrobloga - ale spokojnie - tylko na chwilę, by dać Wam znać o zmianach, które wdrożyliśmy ( ̀_́)

W sklepie czeka na Was aktualizacja wykopowej aplikacji dla Androida, a w niej:
- poprawiliśmy skalowanie zdjęć (w tym również tła tagu);
- naprawiliśmy problem z filmami z YouTube dodawanymi we wpisach na Mikroblogu, komunikat “film niedostępny” nie powinien się już pojawiać;
- poprawiliśmy również odpowiadanie, po opublikowaniu odpowiedzi do treści, zostaniecie teraz przekierowani bezpośrednio do swojego komentarza;
- w znalezisku - zgodnie z Waszą prośbą - poprawiliśmy też wygląd telewizorka, teraz od razu widać, że służy on do wykopywania ;-)

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

A dodatkowo - w wersji webowej - poprawiliśmy:
- powiadomienia tego samego wpisu, od teraz wchodząc w jedno powiadomienie, automatycznie “odczytane” na liście powiadomień zostaną inne powiadomienia z tego samego wątku;
- ostatnio umożliwiliśmy rejestrację i logowanie z Apple ID, dziś dorzucamy również rejestrację i logowanie przez konto Google.

----

A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida
  • 148
Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie?


@wykop: powiększcie limit czarnej listy. 1000 pozycji to żart, zwłaszcza gdy przed nami fala politycznych botów. Już nawet z pozycji czarnej nie można kolejnych dodawać, gdy wcześniej można było.

Powiększcie limit znaków w notatce o użytkowniku, obecny to kolejny żart.
A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@wykop: sortowanie gorących po parametrze w adresie url jako
pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu.


@wykop: może najpierw byście naprawili ten portal tak, żeby nie trzeba było odpalać pięciu rozszerzeń przeglądarkowych w celu, żeby to w ogóle jakoś działało i wyglądało?
@wykop: A naprawicie błąd związany z tym, że nie można usunąć z obserwowanych kogoś, kto usunął konto? XDDD Minęły trzy miesiące od wydania "super nowego Wykopu", a dalej wisi na moim profilu szare, usunięte konto w obserwowanych () Nie można by tego rozwiązać tak jak w przypadku czarnych list, że usunięte konto po jakimś czasie samoczynnie z niej znika i nie zajmuje niepotrzebnie miejsca? No, bądźcie wy
Pobierz 2-Fenyloetyloamina - @wykop: A naprawicie błąd związany z tym, że nie można usunąć z ...
źródło: Screenshot
@wykop w apce android nadal babole (nie pamiętam już od jak dawna zgłaszam)
1. treści 18+ są widoczne przy scrolowaniu, a po wejściu we wpis są ukryte
2. spojler nie znika jak się cofniemy
3. błąd z powrotem na początek wpisu po dodaniu komentarza nie naprawiony. tragedia
@wykop: panie Michale, ostatnio próbowałem dodać znalezisko z komórki i SIĘ NIE DA

Za każdym razem jak kliknąłem dodaj to ten "pasek dolny" przechwytywał event i odsyłał mnie na mirko. Dopiero podziałało jak otworzyłem w trybie desktopowym.

Jak można spieprzyć UI AŻ TAK?
@wykop mnie to zastanawia kiedy naprawicie błąd na Xiaomi mi 9t pro, połowaly mikrobloga się czytać nie da bo ciemna czcionka. do #!$%@? to pierwsi ale naprawić już nie ma komu