Wpis z mikrobloga

#genshinimpact
Jakie wrażenia po aktualizacji? Wg. mnie trochę cienko. Za dużo szukania tego wszystkiego: bębenki, jakieś niebieskie kulki, szukałem jakichś czterech drzewek, jakieś drzewko chce żebym odnalazł wspomnienia, po przeszukaniu obozów Fatui mam odnaleźć cztery tabliczki. Od środy nic innego nie robię w grze jak tylko #!$%@? po całej mapie szukając gówna #!$%@? wie po co bo po kilkunastu minutach czytania nudnych dialogów miałem dość.
Wiem że ostatnio dużo narzekam na grę ale ileż można, Dostaliśmy kolejną pustynię, trzecią z kolei co na obszar rządzony przez Archona roślinek to trochę słabo, choć muszę przyznać że nie jest tak nudna jak poprzednie.
  • 6
@Pie_Man Alurat teraz nie mam czasu na chodzenie po mapce i robienie 100% xD, oba regiony zrobiłem po 50% na krótkich posiedzeniach ale teraz tylko daily mogę robić. Pet dron spoko jest, ost ładny jak zwykle ale imo słabo, że to jest właśnie kolejne rozszerzenie pustyni. Mogło by powstać coś na południu mapy na łączeniu Sumeru z liyue bo las taki nijaki jest ogolnie.
@Pie_Man:

nic innego nie robię w grze jak tylko #!$%@? po całej mapie szukając gówna #!$%@? wie po co


Brzmi jak normalny dzień w genszinie ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam mam w sumeru po 100% minus dwa regiony w dżungli na 95%. Ale nowej pustyni jeszcze nie zaczynałem. Kiedyś było bardziej zielono ale deshretowi trochę #!$%@?ło no i jest jak jest. Przynajmniej w fontaine nie będzie tyle
@Pie_Man: Generalnie w miarę okej się zbiera, chociaż moim zdaniem sporo różnych rzeczy rzucili - te piórka, bramki, kwiatki do zebrania słupków czy tam pręcików, zrzucanie na kamulce bombek, kule energii co je trzeba w dobrej kolejności dotknąć, rozkwitanie kwiatków, bębenki - przez to niby wydaje się, że jakoś tego sporo, ale w rzeczywistości jakoś za dużo nie ma w aktualizacji.

No i dialogi niestety standard w Sumeru, bardzo zawiłe, ciągle