Wpis z mikrobloga

Szukam sprawdzonego i smacznego dostawy jedzenia który : osobiście polecacie z Warszawy.
Interesuje mnie jedzenie dla 2 os. 1-2 razy w tygodniu, ale może być mniej lub więcej, elastycznie potrzebujemy. Mięsne lub wege, może to być nawet 2 daniowe, tak żeby nie gotować obiadów do pracy :)

Maczfit odpada, wiem jakie gówna tam się #!$%@? na fabryce.

#warszawa #pudelka #pudelka #diety #dietapudelkowa #dieta
  • 4
  • 0
@programista15cm: zamówiłem, nie było złego słowa na wykopie o nich. pierwszy raz zamawiam pudełka, zy to normalne że jest tak mały wybór dań na każdy dzień? Różowa wzięła opcje Wege i ma rapem 2 czasem 1 opcję wege i pokazują jej się mięsne dania xD dość skromnie, też jestem zaskoczony, myślałem że jakieś 6-7 dań do wyboru jest :D ale rozumiem problemy z organizacją takiego menu, chociaż wydałoby mi się że
  • 0
@programista15cm: teraz tylko 8% :) ale spoko.Generalnie zależało nam na śniadaniu i obiedzie, nie jemy 5 różnych posiłków, chcielismy ogranicyć gotowanie do 2-3 dni tygodniowo żeby mieć wolne popołudnie od gotowania wtedy lub jak wrócimy z weekendów. no i wtedy to jest 3-4 dania do wyboru dla obiadu i śniadania :)
To ważne że świeże, bo... maczfit kumpel tam pracuje i to już mi wystarczy z opowiadań ;-))))
Jedyne co obawiam