Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dariusz44: Bo uzbroił psycholi którym się to najwidoczniej podoba. Wątpię ze znajdzie się tam jeden sprawiedliwy i coś z tym zrobi. Wydaje mi się ze ten naród za długo siedział pod butem cara i już zostanie jak jest. Podobny przykład masz w Polsce, kiedyś powstania, solidarność, a teraz? Raz na jakiś czas są jakieś protesty, ale co z tego jak nic nie znaczą… No chyba ze górników xD
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: rozmawiało się świetnie. Dosyć rozmowna była. Przeszkadza jej po prostu mój wiek . To ją obrzydza chociaż się jej podobam .I tyle . Nic na to nie poradzę . Cieszę się jednak ,że sobie potrenowałem podryw i usłyszałem wiele fajnych komplementów.
@eeehhh: Taki wysryw wykopka i porównywanie do hitlera bo gardzi się nacją która atakuje niesprowokowana drugi kraj w którym gwałci, kastruje jeńców, odcina im głowy, ostrzeliwuje rakietami ewakuującą się ludność. I każdy kto z rosjanami miał do czynienia dłużej niż 10 minut wie ze to szowinistyczne społeczeństwo z wypranym mózgiem ze ich kraj najlepszy i innym krajom powinien on przewodzić. A jak maja ból dupy o wojnę to dlatego ze ja
Szalom - @eeehhh: Taki wysryw wykopka i porównywanie do hitlera bo gardzi się nacją k...
@HIMARS: Nie kolego. NIe ratują swojej dupy, tylko jadą mordować i grabić. I ryzykują przy tym powrót w worku lub kalectwo. Ja osobiście dalej bym wolał siedzieć w pierdlu, nawet o niskim standardzie.
@Szalom: Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, a właśnie w tym jest clue tego wpisu. Tacy jak ty by z chęcią pół świata wybili, niczym się nie różniąc od tych, którymi sami gardzicie. Oprócz ruskich nie zapomnij też o arabach, afrykanach, połowie azji, ameryce południowej... no i oczywiście o Izraelu też, a ostatnio nawet o paru krajach europejskich, bo mają takie zdanie i interesy a nie inne. Tak strasznie jesteś
@eeehhh: gdzie ja jestem nakręcony? pokażesz mi gdzie chciałbym pół świata wybić? to ty tworzysz chocholy bo ktoś cieszy się ze śmierci rosjanina, albo z tego ze rosjanom ogólnie żyje się gorzej. a każdy taki trup czy bieda to krok bliżej do końca wojny,
do końca okrucieństwa. tego czego chcieli.
@HIMARS: Wg tych 20-latkow #!$%@? ta wojna wyszła bo przegrywają. Jak by rosja podbiła ukrainne to by klaskali jaki to ich kraj mocny i silny.
@HIMARS: jak juz dostaniesz odpowiedzi, ze maja isc walczyc, obalac rzad i protestowac to zapytaj co robia polacy w sprawie rzadu ktory #!$%@? kraj jak nikt inny, ktory sprowadzil wielomiliardowe kary z EU jednoczesnie "rezygnujac" z miliardow z KPO.

Co prawda w Rosji za protesty mozna dostac jak nie czapę to wakacje w gułagu, w Polsce jeszcze co najwyżej gazem po ryju, ale wiesz, oni powinni, a u nas to.. no