Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HIMARS: Też mam znajomych Rosjan, ale co to zmienia? Po wojnie powinniśmy postawić wielki mur wzdłuż granicy i odgrodzić się społecznie od Rosji na kilkanaście lat. Myślę, że Europie to wyjdzie na dobrze
@maad: Ta Indonezyjka mówiła mi ,że ma dość surowego ojca. Mowila mi,że nie zaakceptuje chrześcijanina . Wlasnie znalazłem profil jej ojca i wyslę mu wiadomości jakie do mnie wysyłała .Ciekawe czy będzie zadowolony.Zrobie to na 100% za jej chamskie teksty. Ciekawe kto tu będzie większym przegrywem i nieudacznikiem xd Mam jeszcze jeden pomysł z którego tatuś lekko mówiąć nie będzie zadowolony z curusi.Wyslę potem efekty bo czuje ,że jej konto na
@HIMARS: w dwóch grach online w ciągu ostatnich pół roku spotkałem kiludziesieciu potwierdzonych w rozmowie orków. Nawet założyli sobie gildie wagner żeby być bardziej widoczni, jeden opowiadał o tym, ze bycie rossjaninem to „superpower”. Trzymam kciuki za szybka mobilizacje i rozpad imperium. Jest to anegdota, ale spójna z ankietami o młodych w dużych miastach (komputer i internet). Screeny chętnie na pw
ez nie chca w wieku 20 paru lat isc w pasiak albo w mundur umierac za starych zwyrodnialcow.


@HIMARS: ruski oskarek z wifonem na łbie niczym się nie różni od polskiego oskarka z wifonem na łbie. Postudiować, Julkę poruszać, czasem jakieś wakacje zagranico. Z tą inflacją to panie, kto to słyszał. Papież pedofilów, no szkoda, szkoda. A w wyborach cyk, na Korwina, żeby PiS rządził kolejną kadencję, Polant Stronk a Unia
jak ja z tymi kilkoma osobami, ktore znam) a nie z mediow. Wiadomo ze lepiej klika sie jak ruscy zorganizuja marsz


@HIMARS: sposobow na bunt jest duzo, poczawszy od samospalenia, wybicia swojej jednostki i popelnienia samobojstwa, konczac na wrzuceniu granatu do namiotu oficera. Gdyby takich przypadkow bylo wiecej niz pojedyncze, to sytuacja bylaby inna. Problem z ruskimi jest taki, ze sa wytresowani, wytresowala ich wladza. A twoi ziomkowie, śmiem twierdzić, że
co wg Wypoku maja zrobic mieszkajacy tam np 20 kilku latkowie zeby nie byc tu bezwzlgednie #!$%@? i wyzywanym od scierwa ludzkiego, jezeli dla nich jakiekolwiek okazanie sprzeciwu oznacza w najlepszym przypadku areszt, wiezienie albo najgorszym wyslanie na front?


@HIMARS: Widzisz ten argument łatwo obalić. Bo nawet rosyjscy sportowcy typu tenisisci, mieszkajacy na Zachodzie, uniezależnieni od pieniedzy z Rosji równierz nie krytykują decyzji Putina. Owszem pod presją wrzucili obrazek stop wojnie,
okazanie sprzeciwu oznacza w najlepszym przypadku areszt, wiezienie albo najgorszym wyslanie na front


@HIMARS: Parafrazując klasyka: "wszystkich nas nie zamkną". Historie rewolucji i przewrotów społecznych pokazują jasno, że na dłuższą metę nie da się utrzymać takiego reżimu bez wyraźnego poparcia społecznego. Ci "normalni młodzi rosjanie" finansują tą wojnę więc są jej wspówinni. Tak samo jak "zwykli Niemcy" finansowali 2 Wojnę Światową, nawet jeśli nie walczyli na froncie ani nie zasiadali we
@HIMARS: oni tak #!$%@?ą tylko na wykopie co swoją drogą jest absurdalne, żeby za decyzje jakiegoś starego dziada #!$%@?ć każdego człowieka, który jest Rosjaninem. To tak jakbym ja miał #!$%@?ć swoich rodziców bo głosowali na PIS. Wracając do początku, oni tylko są w stanie pisać takie rzeczy na wykopie, w życiu realnym gdy spotkają gościa pochodzenia Rosyjskiego to klękają i otwierają usta od razu, widziałem na własne oczy takie sytuacje gdzie
@HIMARS @RazumichinZiK: Jako że widzę nikt nie wrzucił DOWODÓW. Z mojej strony polecam tego rosjanina który ankietuje cały przedział wiekowy w miastach rosji, od dużych po wioski ..nie raz chyba ryzykując #!$%@?.

https://www.youtube.com/@1420channel/videos

Oczywiście, każdy może teraz dodać że materiał jest odpowiednio pocięty i wyciągnięte tylko odpowiednie kwestię, dlatego też zachęcam do obejrzenia więcej jego odcinków, ale również innych autorów i dowiecie się co tak naprawdę myśli statystyczny rosjanin.

Wojna to
dlatego też zachęcam do obejrzenia więcej jego odcinków, ale również innych autorów i dowiecie się co tak naprawdę myśli statystyczny rosjanin.


@RazumichinZiK: jw.

Zwróć też uwagę że sa wypowiedzi młodych, gdzie czasami jest postawa prozachodnia, ale to nieczęsty przypadek...