Wpis z mikrobloga

Myslalem, ze bedzie cos innowacyjnego pod wzgledem, ze to bedzie jakas loża szydercow. Konczaca kariery influencerom i pograzajaca ich, wyjasniająca itd. jak np laski reklamujace operacje plastyczne czy kliniki śmierci jak Laluna. Ale ten content jest tez fajny, ja sie dobrze bawilem. Zgapione od Czajnika ale zrobione lepiej. U Czajnika za szybko to sie dzialo i za maly kontekst tego wszystkiego byl. Tu akcja dzieje sie wolniej, takim normalnym tempem jak w programie tv i dzieki temu fajnie sie to oglada.
Troche za malo w tym komentarzy chlopakow z zaplecza. I wziac kogos tak debilnego i #!$%@?.. jak serafina to juz przesada.

Szokujacy jest fakt, ze jednak Mixer stosowal ta przemoc wobec tej laski. A komentarze a propos Pauliny Majka moglyby byc mocniejsze i prawdziwe bo to fakty, wszyscy dobrze wiemy co o niej myslicie i co kazdy rozgarniety czlowiek mysli xD

A dziewczyny powinny być z castingu bo de facto ten program nie znajdzie prawdziwej randki czy laski Blonskiemu, jest tylko dla beki z aktorkami xD Pare aktorek byloby spoko ale reszta normalne dziewczyny, ktore sa zainteresowane Blonskim, nie kims innym czy zasiegami.

#goats #friz #wardega #wataha #boxdel #famemma #youtube #polskiyoutube
  • 15
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: " Format inspirowany twórczością:
- TEAM X
- Cut
- Czvjnik
- Airrack
- Sidemen
- Stuu
- Loża Szyderców Federacji
- Wersow (wpisaliśmy to specjalnie, bo Wardęga nie generuje viewsów bez Werki)
zdrówka dla malucha... i dla przyszłej córki też! XD "
  • Odpowiedz
@corryand: U czajnika takie tempo, bo kontent bardziej pod dzieciaki, które są mega przebodźcowane i wolne tempo by ich zanudziło.
Mi się odcinek goatsów o wiele bardziej też podobał
  • Odpowiedz
  • 2
@Szyme1: prawda. Ja tez wole normalne, telewizyjne tempo. Ten chaos na filmach Czajnika czy u Friza mnie bardzo meczy. Duzo scen bez kontekstu, przeskakiwane z jednego na drugie, zero takiej naturalnosci w tym. U Friza np. ogromny minus za brak nagrywek zwyklego zycia i relacji np. w domu czy w czasie poza tymi durnymi zadaniami w trakcie T5M.
  • Odpowiedz
@Bog666: skąd zawsze jest ta wyższość osób takich jak Ty, które oglądają skrajną patologię (typu pijane oszczane menele) nad osobami oglądające normalny mainstreamowy kontent?
  • Odpowiedz
@corryand: Problem z castingami do rzeczy około youtubowych jest taki, że po pierwsze gówno agencje aktorskie zaczęły pchać swoich ludzi w takie miejsca, po drugie tam nie ma raczej ciekawych ludzi a osoby pokroju laski które są na każdym castingu bo mają aż takie parcie na szkło.
  • Odpowiedz
@Szyme1: To jest bardzo dobry temat generalnie. Turbo, mega śmieszne jest to poczucie wyższości całkiem sporej części osób uważających się za lepszych wyłącznie z tego powodu iż nie oglądają na przykład Friza a Fame MMA
  • Odpowiedz