Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: Wy to chyba naprawde lubicie sie nad soba uzalac non stop, ale rownoczesnie nie robic nic zeby to zmienic xD
Nawet mi was nie zal, bo zamiast sie ogarnac, w koncu 30-tka to praktycznie nic, prawko mozna zrobic, jezyka sie nauczyc, zeby wyleczyc i znalezc sobie jakies hobby i cel w zyciu, to jedyne co robicie to circle jerk nad tym jakie to wasze zycie jest smutne i straszne.
Wystarczy
Skatedog - @Ca_millo: Wy to chyba naprawde lubicie sie nad soba uzalac non stop, ale ...

źródło: lphcll4feh591

Pobierz
@Ca_millo: Wszystko zależy od Ciebie, jak żyjesz z oszczędności to stać Cię i na żeby i na prawko a angielskiego samemu można się nauczyć. Studia to mały koszt obecnie. Mordy tak łatwo nie poprawisz ale resztę już możesz próbować.
@qew12: Chyba pogrzebowym...


@qew12 Panie Kamileczku, nawet proszę tak nie żartować. Narzeka pan, bo ma pan za dużo wolnego czasu, zapraszam jutro o 6:30 na linię produkcyjną, zajmie pan czymś mysli
@Ca_millo: Nie ma pracy a są uzależnienia to skąd pieniążki huop bierze?
Nadwaga, proszę bardzo zapisujesz się na siłownie jesz mniej i schudniesz. przy okazji ryj się poprawi bo tłuszcz zejdzie.
Pływać, no to rowerkiem nad jakieś jezioro i się naucz, nie jest to trudne, ja się sam nauczyłem, naucz się najpierw leżeć na wodzie z rękami za głowę założonymi jak na łóżku, że nie toniesz, dalej już powineneś ogarnąć. Logiczne
@r5678: Oszczędności z około 10 lat pracy. Już powoli kończą się.

Siłowni na wsi nie ma, ale ćwiczyłem pare lat temu w domu i dużo jeździłem rowerem, ważyłem wtedy 15 kilogramów mniej.

Nauka pływania odpada w moim wieku. Mam traumę z dzieciństwa.

W gry grałem ostatni raz w okolicach 2002 roku na bazarowym "pegazusie".
@Ca_millo czyli planujesz iść do pracy jak skończą ci się oszczędności? Z tymi wszystkimi wadami znajdziesz zatrudnienie? Można wiedzieć gdzie pracowałeś wcześniej? Ja planuję iść pierwszy raz do pracy w wieku 33 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ca_millo: Z własnego doświadczenia:
Są rzeczy na które nie będziesz mieć wpływu - rodzina w jakiej się wychowasz, choroby wrodzone i konsekwencje tego. Ale są też rzeczy na które wpływ masz - nabyta wiedza i umiejętności. Własne nastawienie itd itp. Ty moim zdaniem uznałeś że ty nie masz na nic wpływu i wolisz się spłakać podczas gdy masz możliwości. A byc może niektóre wady są zaletami tylko o tym nie wiesz
Z jakiegoś powodu wymieniłeś unikanie ludzi i niejedzenie przy ludziach osobno? Powód jest inny?
Ogólnie to możesz spróbować terapii i wesołe tabletki na jakiś czas. Z tego co rozumiem, to tabsy mają pozwolić ogarnąć własny nastrój i umożliwić jakąś mobilizację do zmiany. Musisz ogarnąć przede wszystkim pracę i wygląd. Ludzi unikasz, bo uważasz się za brzydkiego i #!$%@??
@dziobnij2: Mniej więcej tak. Marzy mi się praca w Niemczech, a jak nie to zostanie ulica w Niemczech jako bezdomny. Pracowałem przez około dekadę w kilku miejscach: magazyn, produkcja w dużym zakładzie, produkcja w malutkim zakładzie, wózek, sprzątacz w zakładzie. Przez ten czas ZAWSZE miałem pracę, nie było choćby tygodnia żebym był bez niej. Teraz od ponad roku siedzę w domu.

@LemurChmur: Mogłem to uogólnić, a wyszedł misz-masz. Powód jest