Wpis z mikrobloga

@Akinori456: z doswiadczenia powiem tak, uja da, wypisze ci leki bez ktorych nie bedziesz juz funkcjonowal normalnie, bedziesz jak zwierzatko uzaleznione od lekarzy, jak sam nie umiesz sie ogarnac co psychiatrzy nic za ciebie nie zrobia, beda zerowac na twoim nieszczesciu, bo na twojej "depresji" zarabiaja sobie, siedziac w cieplym i kasujac nie male pieniazki. A no i utyjesz od tego badziewia.
@Oliwia5255_-: wlasciwie to bezsennosc leczylem, bylem u 5 "specjalinstow" i zaden nie pomogl. aby utylem jak swinia i zaspalem do pracy i musialem sie zwolnic i zamiast miec emeryture po 25latach pracy to musze szukac sobie nowej pracy. Caly rok walki na nic, a bylem nawet u takiego "specjalisty od snu" to jedyne co zapisac to ketrel i pregabalina ktora go.. pomogla.. mimo ze mu wczesniej mowilem ze jade na ketrelu
@Akinori456 Idź, zobacz, spróbuj i nie słuchaj tego #!$%@?. Brałem przez parę lat chyba cztery rodzaje antydepresantów, teraz nie biorę parę miesięcy. Nigdy odkąd zacząłem brać nie czułem się gorzej niż te parę lat temu wtedy kiedy zdecydowałem, że potrzebuję leczenia. Ja rozumiem, że komuś leczenie może nie pomagać albo może mieć efekty uboczne po lekach ale nie powinno się wypisywać takich rzeczy bo można choremu człowiekowi odebrać jakąkolwiek nadzieję. Zwłaszcza, że
@Akinori456: idź i spróbuj, tylko się jakoś przesadnie nie nastawiaj, i nie idź prywatnie, dostaniesz to samo co na nfz tylko będzie drożej, i nie bierz benzo bo cie zmiotą z planszy, i nie bierz ich zbyt długo, jak trafisz na lekarza który będzie chciał przepisywać je przez lata to #!$%@? stamtąd, i jak będą skutki uboczne które ci przeszkadzają to naciskaj na zmianę i nie słuchaj konowała że może za
@Akinori456 mordo, nie słuchaj tego Randomowego Typa bo to jakiś frustrat, tylko idź sobie najpierw do dobrego psychologa, może nie od razu do psychiatry. On Ci doradzi czy psychiatra potrzebny. Pogadaj, najważniejsze, to nie zniechęcaj się po 2-3 wizytach bo na początku to się wydaje #!$%@? warte, wiem po sobie. Po drodze polecam poczytać o Tyrozynie i Tryptofanie, ew doraznie 5HTP. To są suple wspomagające produkcję i regulujące dopamine i serotoninę. To