Wpis z mikrobloga

@Akinori456: dobra decyzja, tylko niech to nie będzie jakiś stary doktor tylko ktoś młodszy. Ci starzy przepisują te stare leki które znają, a teraz są coraz nowsze, lepsze, które łatwiej odstawić. Aha i nie słuchaj wpisów o skutkach ubocznych, bo mając problem ze sobą też masz przecież "skutki uboczne". Od wszystkiego są skutki uboczne, nawet od jedzenia.
  • Odpowiedz
wypisze ci leki bez ktorych nie bedziesz juz funkcjonowal normalnie, bedziesz jak zwierzatko uzaleznione od lekarzy


@RandomowyTyp: Wypisze mu SSRI, które niczego takiego nie zrobi bo działa bardzo delikatnie (lub inaczej, słabo).
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: wlasnie zawsze zastanawialo mnie to skad te wszystkie nagle utycia po lekach jakis dziwnych czy od psychiatry tez. A normiki zawsze mowia ze nie da sie od tego utyc, bo nie ma tam kalorii czy cos takiego.
  • Odpowiedz
@Pavulenko: Masz taki apetyt ze nie jestes wstanie nadtym zapanowac, przynajmniej u mnie, do tego te leki tez maja jakis wplyw na twoj organizm, wiem ze mianseryna zatrzymuje wode, wiec wiadomo ze waga pojdzie w gore, nadmierna potliwosc, oraz zaparcia, to chyba najgorsze w tym syfie jest. No i po spaniu jestes jak taki zombie, nie bardzo ogarniasz co sie dzieje. Mam baaardzo ciekawe wspomnienia kiedy bralem ten syf. Po parogenie
  • Odpowiedz
@wonrz: Aha co, nie wolno wyrazić swojej opinii, na temat usług za które się płaciło? To już trochę odklejka. Usługa jak każda, tak jak mogę dać ocenę po obiedzie w restauracji, to tak samo tutaj. W interesie osoby prowadzącej biznes jest, żeby miała dobre opinie, a nie klienta. Zresztą, równie dobrze można sprawę obrócić i spytać czy ktoś z tych polecających zwróci kasę jak ktoś się zdecyduje i nic to nie
  • Odpowiedz
@Patryk4: No ta, wcale do skutków ubocznych nie należą choroby prowadzące do kalectwa czy śmierci. Faktycznie warto. A z tymi nowymi lekami to też trochę bzdura, taka pregabalina to już jest na rynku od prawie 20 lat, a jest przepisywana przez praktycznie każdego psychiatrę, niezależnie od wieku.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: No nie leczona nerwica, depresja i stany lękowe też prowadzą do innych chorób. Nawet od picia coli masz skutki uboczne. Dlatego lepiej spróbować wyleczyć, niż potem żałować, że się nie spróbowało.
  • Odpowiedz