Wpis z mikrobloga

@Kempes: może i Biden zablokował wysyłkę F16 na Ukrainę, jak również, szybszą ścieżkę akcesji Ukrain do NATO ale ważne, że walnęli akcję pod publiczkę, z wizami i wszyscy mogą gadać jaki Biden to śmieszek
@Kempes: nazwałeś moje wypowiedzi „szurskimi” udowdnilem ci że tak nie jest i jeszcze dalej brniesz w zaparte, jako by Biden odrzucił prośbę Zełeńskiego i pomysł Pentagonu bo ich niby nie potrzebuje, mimo że za niedługo kończy im sie rakiety do obrony nieba a sami Ukraińcy twierdza że jednak ich potrzebują
Ty próbujesz okłamać tylko mnie czy również siebie?
Pobierz huncwot_ - @Kempes: nazwałeś moje wypowiedzi „szurskimi” udowdnilem ci że tak nie jes...
źródło: IMG_4050
@huncwot_ Bo prowadzisz szurską kampanię tutaj. Typowa miękka kacapska propaganda łykania przez prawactwo.
Ukraińców trzeba wyszkolić, żeby mogli na nich latać. Same samoloty nic nie dadzą. To samo z mechanikami... Mogą latać inni piloci? No podobno mogą, tylko na razie to tylko deklaracje bez żadnych działań. A może po prostu wiemy za mało.
Tak oto Bidena zablokował przekazanie F-16 Ukrainie XD
Pobierz Kempes - @huncwot_ Bo prowadzisz szurską kampanię tutaj. Typowa miękka kacapska propa...
źródło: temp_file.png7169659422329373088
@Kempes: co ty masz z tymi mechanikami?
Wstawiasz jakieś głodne kawałki, że Biden twierdzi, że Ukraina nie potrzebuje F16, mimo że sami Ukraińcy twierdza co innego. Masz jak byk napisane że Biden blokowal pomysł Pentagonu na wysyłkę tych samolotów wiec nie wyskakuj manipulancie teraz z Danią
Ehe jak coś nie pasuje do narracji to pewnie, za tymi informacji, są inne informacje które już pasują… kto tu niby jest szurem
@huncwot_ Bidena powiedział, bo jak na prawdziwego prawaka przystało manipulujesz, że TERAZ nie potrzebuje F-16 bo potrzebuje innych "zabawek", które są jej bardziej potrzebne.
Ale że co, może informacja o ewentualnych przekazaniu duńskich F-16 to manipulacja, dzbanie? Dania może podjąć swoją suwerenną decyzję o przekazaniu swoich F-16, mimo że są one amerykańskiej produkcji. Tak to oto Bidena ZABLOKOWAŁ przekazanie F-16, dzbanie XD