Wpis z mikrobloga

  • 1
UWAGA!! Wołam użytkowników, którzy zaplusowali wpis z wołaniem. Jeśli chcesz widzieć, co wrzucamy, zaobserwuj profil:

  • Odpowiedz
@panoptykon: raczej nie widzę sensu. Pytania może bym miał, ale trudno oczekiwać że faktycznie ktoś na nie porządnie odpowie. Dlaczego lekceważy się bezpieczeństwo, mimo że są pieniądze na cyfryzację to tworzy się gównostronki zamiast dodać np klucze GPG do komunikacji z urzędami. Dlaczego gromadzi się więcej danych niż potrzeba, dlaczego nie publikuje się otwartych protokołów i specyfikacji serwisów państwowych. Dlaczego państwo nie chroni starszych obywateli w sposób wystarczający - zmuszając ich
  • Odpowiedz
@panoptykon: super że mnie wołacie, ale gdzie mogę kliknąć żebyście przestali? macie wartościowe wiadomości, ale wolę jednak nie mieć zaspamowanych alertów ;)
  • Odpowiedz
flaguję. Odpowiedział, że przepis jest nieprecyzyjny. To dobry znak.


@panoptykon: I tak mu nie wierzę. Niby czemu nagle państwo zainteresowało się tym tematem i znalazło tak kontrowersyjne rozwiązanie? To jest może temat dla UOKiK na jakieś konkretne spory klientów z dostawcami usług. Ale instalacja takich pluskiew po całości to są jakieś olbrzymie koszty. Na dodatek nikt z klientów tego wcale nie chce. Zresztą nieco się na tym znam, oni i tak
  • Odpowiedz