Wpis z mikrobloga

#truelove odcinek 32 - Player

Moje streszczenie w skrócie: "ja #!$%@?"

Sara kocha typka, który kocha inną ale próbuje w to wejść choć ma obawy (kto by kurfa nie miał)
Agata po 2 tygodniach relacji a Matim stwierdza, że zapał na poznawanie się minął, brakuje chęci poznawania i chemia przygasła........ ( _) SERIO?.... no jakby inaczej, skoro dwóch nowych weszło i ze świeżą energią dołączyli do ekipy. Świeża krew, nowe emocje!
Ta nowa płaczka, która zastąpiła PsychoPatkę, tez jakaś skrzywiona emocjonalnie jest. Ja wiem, że każdy ma swoje upodobania, ale kreując swoją przyszłość wyłącznie na wzroście partnera, to jak dla mnie dalece posunięta niedojrzałość emocjonalne jest. Ja też lubię wysokich jakby co, ale to nie wyznacznik męskości i dojrzałości dla mnie. No...., ale ja już stara jestem, więc może zwykły boomer ze mnie.
  • 9
@Rosalinea: biore pod uwagę, że nie wszystko zostało pokazane w tv. W dodatkowych materiałach była dłuższa cześć jej opowieści, gdzie mówiła, że była wpadką i długo o tą miłość matki walczyła. Czaicie, że jej mama się wyprowadziła z jej rodzinnego miasta kiedy nowa poszła na studia i dowiedziała się o tym po półtora roku nawet nie od niej a od jej koleżanki. Smutna historia, ale potwierdza jedno. Za karzdym stoi inna