Wpis z mikrobloga

Ależ szybko zleciał mi rok na tej maltańskiej wsi. Cieszę się, ze odważyłam się na wyprowadzkę, nie żałuje ani trochę. Malta ma swoje plusy i minusy. Czasem ja kocham, a czasem nienawidzę i wiem, ze to nie jest miejsce na całe moje życie. No, ale jest mi tu lepiej, spokojniej i mam mniej stresów. Cieszę się, bo bardzo rozwinęłam tu moje umiejętności społeczne i mój wewnętrzny spierdox jest mniejszy. Tęsknie za Polska, bo uważam, ze to piękny kraj, tesknie za ludźmi i lejsami zielona cebulka, ale tu tez mi dobrze i mogę smialo powiedzieć, ze sie zaklimatyzowałam. Pijcie ze mno kompot i wszystkiego dobrego dla was Mirki! #emigracja #gownowpis #maltogownowpis #malta
somskia - Ależ szybko zleciał mi rok na tej maltańskiej wsi. Cieszę się, ze odważyłam...

źródło: 6EA6AC09-0328-43C9-860F-A474A25BC260

Pobierz
  • 24
@jobzpaticzku: na malcie to tylko śmigają jakieś specjalistyczne branże. W sensie możesz pracować w restauracji, ale zarobisz grosze :p wiec ogólnie to igaming, finanse, it pewnie itp. Ale ja zawsze to podkreślam, ze to nie jest kraj do zarabiania kokosów, tylko raczej, jak ktoś chce odsapnąć od polski na chwilkę