Wpis z mikrobloga

Ależ szybko zleciał mi rok na tej maltańskiej wsi. Cieszę się, ze odważyłam się na wyprowadzkę, nie żałuje ani trochę. Malta ma swoje plusy i minusy. Czasem ja kocham, a czasem nienawidzę i wiem, ze to nie jest miejsce na całe moje życie. No, ale jest mi tu lepiej, spokojniej i mam mniej stresów. Cieszę się, bo bardzo rozwinęłam tu moje umiejętności społeczne i mój wewnętrzny spierdox jest mniejszy. Tęsknie za Polska, bo uważam, ze to piękny kraj, tesknie za ludźmi i lejsami zielona cebulka, ale tu tez mi dobrze i mogę smialo powiedzieć, ze sie zaklimatyzowałam. Pijcie ze mno kompot i wszystkiego dobrego dla was Mirki! #emigracja #gownowpis #maltogownowpis #malta
somskia - Ależ szybko zleciał mi rok na tej maltańskiej wsi. Cieszę się, ze odważyłam...

źródło: 6EA6AC09-0328-43C9-860F-A474A25BC260

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@somskia:
Czy odczułaś zmiany temperaturowe, słoneczne na plus :D?
Czy uciekłaś ponurym zimnym wietrzynm szarym miesiącą Polskim ?

Czy Malta może być ucieczką od szarzyzny od października do marca ? ( w tym czasie w Polsce sie nie da mieszkać )
  • Odpowiedz
  • 0
@niebadzogrem: wiesz co, grudzień jest przeważnie ładny na malcie, ostatnio było cały miesiąc jakieś 22-23 stopnie i samo słońce, ale reszta miesięcy bywa zdradliwa i może być wietrzna :/ a zmianę temperatur mocno odczułam, zwlascza latem, gdzie dzień w dzień jest ponad 30, do 40 stopni i zero deszczu
  • Odpowiedz
Sam myślę o emigracja, docelowo południe ale właśnie co byś polecała jaka branża żeby takie trochę workation wchodziło w grę?


@jobzpaticzku: jak nie masz jakichś konkretnych umiejętności czy doświadczenia, to najlepiej na początek uderzyć w obsługę klienta w firmach hazardowych. Zawsze jest trochę ogłoszeń z językiem polskim.
  • Odpowiedz