Wpis z mikrobloga

2 lata temu zaczynałem nauka programowania, padło na JS ale stwierdziłem że jest za trudny i zmieniłem na C# (jakby to była jakaś wielka różnica XD). Tak się potoczyło że w C# szło mi dużo lepiej więc robiłem aplikacje i inne projekty.

Teraz gdy kończę szkołę szukam pracy i jest źle. 1 oferta na .NET Developera na justjoinIT w trójmieście, na innym linkedinie czy olx tylko troche lepiej. Za to ofert JS jest ze 2-3 razy tyle.

Już pomijając to że miałem kurs JS ze szkoły i wcale nie jest taki zły jak mi sie wydawało xD

#csharp #pracait #zalesie

Czy znalezienie pracy jako junior .NET Developer bez studiów i znajomości jest możliwe

  • Tak 44.3% (39)
  • Nie 22.7% (20)
  • Pierdol to miras i ucz sie Reacta 33.0% (29)

Oddanych głosów: 88

  • 12
Teraz gdy kończę szkołę szukam pracy i jest źle. 1 oferta na .NET Developera na justjoinIT w trójmieście, na innym linkedinie czy olx tylko troche lepiej. Za to ofert JS jest ze 2-3 razy tyle.


@iluvmypickle: 2-3 oferty na JS-a nadal nie brzmią dobrze. XD
@iluvmypickle: Imho celuj w firmy zatrudniające +400 osób - mają już wypracowane procesy onboardingowe (a przynajmniej powinny) . Co do studiów - ja mam wpisane że niby mam, pomimo że rzuciłem w połowie. Nikt tego nie sprawdzał.
Odnośnie tego że chciałbyś na początek stacjonarnie lub hybrydowo - pamiętaj że ktoś musi jeszcze siedzieć w biurze abyś mógł komuś patrzeć przez ramie i dopytywać. A często jest tak że ludzie siedzą na