Wpis z mikrobloga

Polsce która jest w tych organizacjach nie bedą inwestować


@alfaiomega1: Bo gdyby Ukraina przegrała, i Federacja Rosyjska by zajęła całą Ukrainę to stalibyśmy się państwem frontowym. Bo Jak Putler zaatakował raz to i atakuje drugi bo taka jest doktryna r0sji od wieków. Więc nikt by nie myślał o budowaniu tutaj fabryk jeżeli miałby by zostać zbombardowane. Ot tyle
@filip_z_konopielki: Ja to np dodatkowo to bym podziękował ludziom z Palestyny bo gdyby nie oni to byśmy mieli Izrael pod granicą XD Ty Ukraiński trollu uspokój się, to wasza wojna pomagamy wam, jak i cały świat eksploatujecie nasze państwo i to wam nie wystarcza ? Jeszcze może pokłony mamy wam bić XD Jak coś to Polska od dawien dawna graniczy z Rosją, poprzez Białoruś oraz Kaliningrad czyli ich można powiedzieć lotniskowiec
@filip_z_konopielki: jaka ignorancja? Kumam że nam to na rękę ale nie kumam czemu mam być wdzięczny za to ze bronią swojego kraju. Nie kierują się naszymi sprawami tylko swoimi. W dupie maja ze jeśli ich ruscy łykną to będą graniczyć z NATO, walczą bo nie chcą wejść pod ruskiego buta. A poza tym to gdyby nawet ruscy zajęli Ukrainę czego nie zrobią to mogą sobie chcieć nawet likwidacji NATO a co
Pomagamy, słusznie ale dziękować?


@WeunianyTrampek: było o wdzięczności a nie o dziękowaniu. Ja im jestem wdzięczny bo mamy zbieżne interesy a nie musimy sami ich realizować czyli możemy bić ruską rękoma Ukrainców.
@filip_z_konopielki: Jakie plany miała rosja zaczynając wojnę na pełną skalę to my się dowiemy za 50 lat, po odtajnieniu archiwów, to raz.
Dwa, pisząc że Ukraińcy walczą za nas narzucasz im motywację. Oni nie walczą za Polaków, Litwinów albo Niemców tylko za swoją niepodległość i możliwość dołączenia do europy, nie są twoją kolonią ziomek.
Trzy, interesowałeś się w jakikolwiek sposób konfliktem w donbasie od 2014 roku? Sytuacja polski jest zupełnie inna
Nie kumacie serio ze ruscy jakby lykneli ukraine to by CONAJMNIEJ chcieli cofniecia np infrastruktury nato do niemiec? kurde skad w was taka ignorancja

@filip_z_konopielki: Ty weż przczytaj ze zrozumieniem co napisałem (żeby poprzeć Twoje argumenty), a dopiero później mnie #!$%@?, co? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)