Wpis z mikrobloga

Ale boli nowy wyborca konfederacji pana Lewaka co?


@Aquamen: Gdyby taki zyeb na mnie głosował to bym się wstydził, że takie dno mnie popiera i pierwsze co bym zrobił to wydał oświadczenie, że nie mam nic wspólnego z takimi poglądami jak ten pan z Facebooka i moja partia się z tymi postawami nie utożsamia. Tylko jakby Konfederussia wydała taki komunikat, to nie odpłynął by jedynie nowy wyborca, a jakieś 80-90 %
@missioncritical:

prorosyjskich


Spekulowałbym, mają po prostu inne spojrzenie na geopolitykę niż reszta.

Która to partia poza SP ma procentowo większą ilość szurów w szeregach?


To zależy co rozumiesz przez bycie szurem, dla mnie to na przykład szastanie socjalem, kupowanie głosów.

Odpowiadając na twoje pytanie na podstawie mojej interpretacji szura to konfederacja ma ich najmniej.
Spekulowałbym, mają po prostu inne spojrzenie na geopolitykę niż reszta.


@Aquamen: robisz fikołka.

To zależy co rozumiesz przez bycie szurem, dla mnie to na przykład szastanie socjalem, kupowanie głosów.


@Aquamen: o i chcesz zmieniać znaczenie słów powszechnie używanych. Sowieckie metody.

Odpowiadając na twoje pytanie na podstawie mojej interpretacji szura to konfederacja ma ich najmniej.


@Aquamen: nie pytam o twoją interpretację. Pytam o szurów w znaczeniu znanym wszystkim czyli piewców
@missioncritical:

robisz fikołka.


Nie, zwyczajnie nie potrafisz inaczej uzasadnić i podać argumentów.

o i chcesz zmieniać znaczenie słów powszechnie używanych


Słowo szur nie pochodzi z jakiegoś slangu młodzieżowego który kojarzy ci się z czasami pandemii. Słowo szur to skrót od słowa szurnięty czyli nie spełna rozumu.

znaczeniu znanym wszystkim czyli piewców teorii spiskowych,


Jak się okazało nie były to teorie spiskowe, tylko zbytnią panika związana z covidem. "Szury" miały rację co
Ajejku w każdym gnieździe znajdzie się zgniłe jajo. Nie kategoryzuj ludzi.


@Aquamen: W takim razie konfa to cały magazyn zgniłych jaj. Jak u kogoś widzę taką zje&%ną antyukraińską i antyludzką retorykę, to masz 90% pewności, że to konfiarz, a jeśli nie konfiarz, to przynajmniej patonarodziarski kibol.

PS, powtarzanie bez przerwy, że kogoś "boli" Twój zje%any światopogląd czy popieranie konfy to dość srogi cope, tylko na zewnątrz strasznie nieefektywny. Mam nadzieję, że
@staggermeister_:

W takim razie konfa to cały magazyn zgniłych jaj.


Nie, zwyczajnie jest ich już tak dużo, że % jest trochę bardziej skrajny. Pokazuje się takie skrajności aby wykorzystanie je w walce przedwyborczej. Trzeba się mocno naszukać żeby takie coś znaleźć

Po drugie to nie wiadomo czy to nie konto fejk zrobione przez oponentów politycznych by kajać dobre imię konfederacji.
@Aquamen: Problem w tym co napisałem wcześniej. Korwin i jego przybudówki już 10-20 lat temu mieli poparcie na poziomie 30-40 % w liceach. Dzisiaj Ci ludzie mają po 30-40 lat i dawne poparcie w żaden sposób nie przełożyło się na wybory wśród dorosłych. Schemat od 20 lat jest ten sam. Kończy się szkoła/ studia. Przychodzi dorosłe życie, pierwsze pójście do pracy, samodzielne utrzymanie się i w wieku 24-25 lat wolnorynkowe, paróweczkowe
Słowo szur nie pochodzi z jakiegoś slangu młodzieżowego który kojarzy ci się z czasami pandemii. Słowo szur to skrót od słowa szurnięty czyli nie spełna rozumu.


@Aquamen: dokładnie - jak Korwin, który opowiada głupoty o Hitlerze i jak Braun kwestionujący zbrodnie w Buczy i powielający ruską propagandę.

Jak się okazało nie były to teorie spiskowe, tylko zbytnią panika związana z covidem. "Szury" miały rację co do zamykania gospodarki czy przekładania normalnych
@missioncritical:

Zadajesz tak durne pytania przypadkiem czy w celu prowokacji?


Pytanie proste, twój kolega twierdzi, że na konfederację głosują ludzie od 15 do 18 lat w czym problem? Zadałeś to pytanie przypadkiem czy w celu prowokacji?
ten post wyżej tego to nawet nie skomentuje tych prowokacji. Typowa propagandówka, konfederacja=Rosja ple ple ple. Kłamstwo powtarzane 1000 razy by stało się prawdą.


@Aquamen: no właśnie usilnie wypierasz prorosyjskie wypowiedzi Korwina, Brauna, to co Liroy powiedział o Konfie. Wszystko co ci nie pasuje do narracji po prostu wypierasz, zakłamujesz. Ty tu poważnie mówisz o Braunie czy Korwinie jako o ludziach, którzy mają rządzić tym krajem. To jest absolutnie niepoważne i
Pytanie proste, twój kolega twierdzi, że na konfederację głosują ludzie od 15 do 18 lat w czym problem? Zadałeś to pytanie przypadkiem czy w celu prowokacji?


@Aquamen: co ty masz za urojenia? Ja tego typa nawet nie znam. On napisał o poparciu w liceach, a ty mu wylatujesz z sondażami wyborczymi w grupie 15-18 lat. Znowu bezczelnie manipulujesz.

Gosc ci tłumaczy, że z konfy się wyrasta, a ty próbujesz wysmiewać fakty.
A właśnie to też ciekawe, niby Korwin takie rzeczy gada ciągle a nie wziął telefonu i go nie nagrał. Dziwne nie?


@Aquamen: dziwne, że nie nagrywał swoich ówczesnych kolegów z partii? No dla was towarzyszu na pewno.

I znowu cherry picking i niedowierzanie, że Braun z Korwinem są pomyleńcami XD. Słaby jesteś, bardzo słaby. Jak większość wyznawców Konfy.
ale ja odpisywałem wtedy jemu nie tobie więc nie wiem o co tak sapiesz. Po co mi w takim razie odpowiadasz gdy dyskutuje z nim na inny temat?


@Aquamen: nie wiem czy zauważyłeś, ale "dyskutujesz" na forum, a nie na PW, więc każdy może się włączyć do rozmowy. Chcesz porozmawiać 1v1 to rozmawiaj na PW. Opowiadasz takie głupoty, że aż zęby bolą.

Użyłeś słowa szur już w 3 znaczeniach XD. Z
@missioncritical:

nie wiem czy zauważyłeś, ale "dyskutujesz" na forum, a nie na PW


No dokładnie a ty wszedłeś nie zapytałeś o kontekst rozmowy i zacząłeś mi wrzucać, że jestem prowokatorem gdzie zwyczajnie zadałem racjonalne pytanie.

Lekko się chyba spieniłeś nie sądzisz?
@missioncritical:

dziwne, że nie nagrywał swoich ówczesnych kolegów z partii?


No dziwne, skoro go tak gorszyły, że przez to odszedł to chyba naturalne, że chciałby żeby jego słowa były czymś podparte prawda? Chyba by tego nie wyssał z palca przecież?
No dokładnie a ty wszedłeś nie zapytałeś o kontekst rozmowy i zacząłeś mi wrzucać, że jestem prowokatorem gdzie zwyczajnie zadałem racjonalne pytanie.


@Aquamen: zadałeś durne, prowokacyjne pytanie i jak zwykle zgrywasz głupka, że to niby racjonalne było. Taka twoja metoda manipulacji. Nie pierwsza, nie ostatnia. Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie ilu wariatów w partii zaakceptujesz, tylko zręcznie odpłynąłeś od meritum.
No dziwne, skoro go tak gorszyły, że przez to odszedł to chyba naturalne, że chciałby żeby jego słowa były czymś podparte prawda? Chyba by tego nie wyssał z palca przecież?


@Aquamen: nagrywanie z ukrycia kolegów z partii byłoby politycznym samobójstwem. Ty tego nie rozumiesz, bo w twojej uwielbionej rosji takie numery są standardem. Podważasz wiarygodność Liroya, a jednocześnie ignorujesz jawnie prorosyjskie teksty Korwina i Brauna XD. Medal temu konfederacie za najlepszego
@missioncritical:

zadałeś durne, prowokacyjne pytanie i jak zwykle zgrywasz głupka


No nie było prowokacyjne bo gość stwierdził, że na Konfe głosują ludzie 15-18 i chciałem się upewnić czy się nie pomylił to ty bardziej sprowokowałeś swoim pytaniem.

Przykro mi wyszedłeś na buca bez kultury i w dodatku bez umiejętności łączenia wątków :(
@Aquamen

Pokazuje się takie skrajności aby wykorzystanie je w walce przedwyborczej. Trzeba się mocno naszukać żeby takie coś znaleźć


wystarczy przejrzeć #konfeferacja lub poczytać komentarze np pod postami Brauna.

Coś mi się wydaje że trollujesz ogólnie ale zobaczymy xD
ta fikołka, zwyczajnie ta akcja z liroyem się kupy nie trzyma.


@Aquamen: nie trzyma się twojej fałszywej narracji. Idealnie spina się z wypowiedziami obu posłów Konfy. Także tak, to jest fikołek na medal.

No nie było prowokacyjne bo gość stwierdził, że na Konfe głosują ludzie 15-18 i chciałem się upewnić czy się nie pomylił to ty bardziej sprowokowałeś swoim pytaniem.


@Aquamen: nie twierdził, że głosują, tylko że Konfa ma wysokie