Wpis z mikrobloga

Ale boli nowy wyborca konfederacji pana Lewaka co?


@Aquamen: Gdyby taki zyeb na mnie głosował to bym się wstydził, że takie dno mnie popiera i pierwsze co bym zrobił to wydał oświadczenie, że nie mam nic wspólnego z takimi poglądami jak ten pan z Facebooka i moja partia się z tymi postawami nie utożsamia. Tylko jakby Konfederussia wydała taki komunikat, to nie odpłynął by jedynie nowy wyborca, a jakieś 80-90 %
@missioncritical:

prorosyjskich


Spekulowałbym, mają po prostu inne spojrzenie na geopolitykę niż reszta.

Która to partia poza SP ma procentowo większą ilość szurów w szeregach?


To zależy co rozumiesz przez bycie szurem, dla mnie to na przykład szastanie socjalem, kupowanie głosów.

Odpowiadając na twoje pytanie na podstawie mojej interpretacji szura to konfederacja ma ich najmniej.
Spekulowałbym, mają po prostu inne spojrzenie na geopolitykę niż reszta.


@Aquamen: robisz fikołka.

To zależy co rozumiesz przez bycie szurem, dla mnie to na przykład szastanie socjalem, kupowanie głosów.


@Aquamen: o i chcesz zmieniać znaczenie słów powszechnie używanych. Sowieckie metody.

Odpowiadając na twoje pytanie na podstawie mojej interpretacji szura to konfederacja ma ich najmniej.


@Aquamen: nie pytam o twoją interpretację. Pytam o szurów w znaczeniu znanym wszystkim czyli piewców
@missioncritical:

robisz fikołka.


Nie, zwyczajnie nie potrafisz inaczej uzasadnić i podać argumentów.

o i chcesz zmieniać znaczenie słów powszechnie używanych


Słowo szur nie pochodzi z jakiegoś slangu młodzieżowego który kojarzy ci się z czasami pandemii. Słowo szur to skrót od słowa szurnięty czyli nie spełna rozumu.

znaczeniu znanym wszystkim czyli piewców teorii spiskowych,


Jak się okazało nie były to teorie spiskowe, tylko zbytnią panika związana z covidem. "Szury" miały rację co
Ajejku w każdym gnieździe znajdzie się zgniłe jajo. Nie kategoryzuj ludzi.


@Aquamen: W takim razie konfa to cały magazyn zgniłych jaj. Jak u kogoś widzę taką zje&%ną antyukraińską i antyludzką retorykę, to masz 90% pewności, że to konfiarz, a jeśli nie konfiarz, to przynajmniej patonarodziarski kibol.

PS, powtarzanie bez przerwy, że kogoś "boli" Twój zje%any światopogląd czy popieranie konfy to dość srogi cope, tylko na zewnątrz strasznie nieefektywny. Mam nadzieję, że
@staggermeister_:

W takim razie konfa to cały magazyn zgniłych jaj.


Nie, zwyczajnie jest ich już tak dużo, że % jest trochę bardziej skrajny. Pokazuje się takie skrajności aby wykorzystanie je w walce przedwyborczej. Trzeba się mocno naszukać żeby takie coś znaleźć

Po drugie to nie wiadomo czy to nie konto fejk zrobione przez oponentów politycznych by kajać dobre imię konfederacji.