Wpis z mikrobloga

Pytanie do Panów, jak zaczynacie się spotykać i poznawać z nową laską to co robicie/jakie pytania zadajecie, aby wybadać czy nie jest ona chora psychicznie, nie ma jakiś depresji lub czegokolwiek co w przyszłości mogłoby wam zatruć życie? Ogólnie chodzi mi o wszystkie akcje jakie można wykonać, by sprawdzić czy z daną kobietą będzie się żyło dobrze.

#niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@SiewcaZaglady: Daj jej mówić o sobie, zwłaszcza o relacjach z rodzicami czy poprzednimi partnerami. Z tego możesz wyłapać wiele. Poczytaj o DDA/DDD, toksycznych relacjach itp. Na dodatek jeśli jest mocno niepewna siebie to z tej gliny raczej nic nie ulepicie, bo wiecznie będzie problem z wiarą w siebie, zazdrością itp.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: Po prostu niech ci opowie o sobie. Mi np. kilka miesięcy temu jedna z dziewczyn zwierzyła się, że gdy była dzieckiem to kłamała, że dziewczyna jej ojca jest prostytutką.
  • Odpowiedz
Daj jej mówić o sobie, zwłaszcza o relacjach z rodzicami czy poprzednimi partnerami.


@FCK: same o sobie dużo powiedzą i bez problemu zobaczysz las czerwonych flag
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: prawie każde zaburzenie osobowości (narcyzm, borderline itd.) wiąże się ze stosunkiem rodziców do dziecka (zwłaszcza matki), faktycznie jak gadam z kumplami to w 99% przypadków laska która narzeka na rodziców/ma z nimi zły kontakt/nie lubi rodziny = toksyk
  • Odpowiedz
@programista15cm: właściwie to racja, to nie jest wyznacznik, ale jeśli ktoś ma tragiczne relacje z rodzicami to może to być czerwoną flagą.

Z własnego doświadczenia - w przypadku laski z narcyzmem pierwsze kilka miesięcy może być istną sielanką i w ogóle nie poznasz że coś jest nie tak. Wręcz to może być sygnałem że coś jest nie tak, tzn. że jest tak dobrze że aż wydaje się to niemożliwe (pierwsza
  • Odpowiedz