Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak na początku pandemii studenci z Olsztyna zrobili imprezę pod akademikiem i (prawie) cały Wykop się oburzył? xD Filmik zamieszczam poniżej.

Przypomnę jeszcze najbardziej plusowane komentarze.

- nagłośnić i zgłosić do władz uczelni, może ich usuną 1447 plusów

- To jest brak odpowiedzialności społecznej, nowe pokolenie, wszystko podane na tacy, wszystko w sklepach, więc są bogami życia. Powinno być w jakiś sposób karane, bo świadomie narażają inne osoby na utratę zdrowia/życia. 1048 plusów

- Ciemnogrod 774 plusy

- jakby to ode mnie zależało, zidentyfikował bym te osoby, w razie pojawienia się takiego pacjenta wystawił rachuneczek za leczenie, nauczyło by to ich odpowiedzialności jakby na start w życie mieli tak na koncie -200 tysięcy 419 plusów

- To jakiś gównokierunek? Szkolnictwo wyższe w Polsce leży od dawna. Studenci zachowują się jak gimnazjaliści. 429 plusów

Ogółem pod znaleziskiem jest ponad 500 komentarzy i PRAWIE WSZYSTKO są utrzymane w podobnym tonie.

Jeden z nielicznych komentarzy o przeciwnej narracji ,,Cieszy że studenci mają wywalone na zamordyzm rządu i wykopków'' dostał 17 plusów i 233 minusy

A wiecie co wtedy pisał nasz największy tropiciel covidowych spisków czyli wykopek o nicku wojna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stado bezmózgich jeti, włosi również sobie imprezowali kiedy w ich kraju zaczął szerzyć się wirus
A teraz płacz, wyk o pomoc bo rodzice umierają albo oni sami.


Tak tylko przypominam, bo zauważyłem, że obecnie sporo wykopków nawet wprowadzenie tego pierwszego lockdownu (na przełomie marca i kwietnia 2020 roku) uważa za jakąś zbrodnię na narodzie. xD Tak naprawdę mocniejsza krytyka obostrzeń zaczęła się na wykopie dopiero po zamknięciu lasów czyli 3 kwietnia 2020 roku.

#covid19 #koronawirus #wspominamycovid #heheszki #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazwykopkow #4konserwy #neuropa
falden - Pamiętacie jak na początku pandemii studenci z Olsztyna zrobili imprezę pod ...
  • 29
@MagicznaRuda

Trudno. Daj mi te które są.


Odpowiadam tylko za te, na które się powołuje. Nie mogę ci dać czegoś, o czym nie mówiłem.

Potrzeba, jeżeli podejmuje się przemyślane decyzje.


Nie.

W zasadzie nie, skoro są różnice. Identyczny przypadek z różnicami, to nie identyczny przypadek.


W zasadzie tak.

Potrzeba było. Jeżeli są wątpliwości potrzeba danych. Bez danych to można sobie tatrota układać.


Jak widać nie potrzeba było.

Z całym szacunkiem, ale w
@Krupier:

Odpowiadam tylko za te, na które się powołuje. Nie mogę ci dać czegoś, o czym nie mówiłem.


Daj te o których mówiłeś.

Nie.


Tak XD. Podejmując przemyślaną decyzję potrzebujesz oprzeć ją na danych.

W zasadzie tak.


Nie XD. Nie możesz mówić o przypadkach identycznych, jeżeli zachodzą istotne między nimi różnice.

Jak widać nie potrzeba było.


Nie widać.

Ci sami z tym samym wykształceniem, którzy najpierw mówili to o czym pisałem
@MagicznaRuda

Daj te o których mówiłeś.


Wyraźnie ci napisałem, że nie ma wszystkich informacji w internecie. A tobie polecam pamięć odświeżyć, naprawdę, bez złośliwości.

Tak XD. Podejmując przemyślaną decyzję potrzebujesz oprzeć ją na danych.


Wciąż nie. Tzn. ok, możesz sam sobie potrzebować jakichś mitycznych "danych" by wiedzieć czy możesz bezpiecznie wyjść z domu. Normalni ludzie potrafiący obserwować świat i sytuację dookoła tego nie potrzebują.

Nie XD. Nie możesz mówić o przypadkach identycznych,
@Krupier:

Wyraźnie ci napisałem, że nie ma wszystkich informacji w internecie. A tobie polecam pamięć odświeżyć, naprawdę, bez złośliwości.


Acha, czyli powołujesz się na informacje, których nie możesz mi podać.

Wciąż nie. Tzn. ok, możesz sam sobie potrzebować jakichś mitycznych "danych" by wiedzieć czy możesz bezpiecznie wyjść z domu. Normalni ludzie potrafiący obserwować świat i sytuację dookoła tego nie potrzebują.


Przecież obserwacja świata, to jest jedna z metod zbierania danych. Dosłownie
@MagicznaRuda

Acha, czyli powołujesz się na informacje, których nie możesz mi podać. Powiedz mi jak mam cię traktować poważnie?


Tak ponieważ w przeciwieństwie do ciebie mam dobrą pamięć.

Człowieku, obserwacja świata, to jest metoda zbierania danych. Dosłownie sobie zaprzeczasz. Nie masz pojęcia o czym mówisz.


Wow, a jeszcze niedawno gdy po obserwacji świata twierdziłem, że szczepić mi się nie warto to byłem wyzywany od antyszczepionkowców. To jak to jest? Jakieś niepełne dane
@Krupier:

Tak ponieważ w przeciwieństwie do ciebie mam dobrą pamięć.


Nie interesuje mnie towoja pamięć, albo podajesz informację na których opierasz swoje tezy, albo kończę tą rozmowę, bo nie mam odpowiednich podstaw, by dalej ją kontynuować.

Wow, a jeszcze niedawno gdy po obserwacji świata twierdziłem, że szczepić mi się nie warto to byłem wyzywany od antyszczepionkowców. To jak to jest? Jakieś niepełne dane miałem?


Obserwacja świata, i dane z niej zebrane,
@MagicznaRuda

Nie interesuje mnie towoja pamięć, albo podajesz informację na których opierasz swoje tezy, albo kończę tą rozmowę, bo nie mam odpowiednich podstaw, by dalej ją kontynuować.


To nie tezy, to niemal dosłowne cytaty wirusologa.

Obserwacja świata, i dane z niej zebrane, to jedno, a interpretacja i zrozumienie tych danych, to już inna bajka.


Ach no tak, przecież. Jeśli inaczej ocenisz to co widzą inni to znaczy, że źle to oceniasz czy
@MagicznaRuda XD

Do samodzielnego wyjścia z domu też danych potrzebujesz?



P.S. Mógłbym ci link do tego wywiadu wkleić w kilka sekund, ale najzwyczajniej w świecie #!$%@? mnie to, że ludzie twojego pokroju mają pamięć złotej rybki i totalnie już nie pamiętają co się wtedy działo i jak się niektórzy eksperci wypowiadali zanim zaczęli szerzyć narrację strachu.

Ale wiem, pewnie mówili tak bo nie mieli danych. XD

Nie no serio, zbierać "dane" by