Wpis z mikrobloga

no a może jej się nie udało z tamtym gościem? nie trzeba od razu jej przekreślać.

tak od siebie: fajnie byłoby na wykopie zobaczyć mniej prostackich wpisów, wiem, to takie staroświeckie.
  • Odpowiedz
zawsze mnie ciekawiło ile takich polek znajduje swoich cuckow betabankomatów. Jakie jest ich ratio.


@Tetsuya: Prawie wszystkie. Nawet jeżeli nie znajdują na stałe to rotują kolejnymi fagasami. Wyjątki są typu takiego, że np. dziecko czarne albo ona z zadupia jest, gdzie każdy zna każdego i nie umie w internet - ale to totalny margines.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Wydaje mi się że wśród młodych matek tak do 30 paru lat to spore. Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby w takim wieku brnąć w związek z taką osoba z dziećmi. Jeszcze rozumiem jak ktoś jest po 40, sam jest po rozwodzie, ma dzieci to w sumie nic złego. Ale jak ktoś jest młody i pakuje się w takie gówno to tylko XD
  • Odpowiedz
@Szatan_Krol_Ciemnosci: opis to wabik na cuckolda xD żaden poważny facet który sam nie ma dzieci z poprzedniego związku nie wejdzie w związek z kobietą która już się rozmnożyła, nawet natura u zwierząt to reguluje gdzie młode z innego ojca są zabijane przez nowego samca my jako ludzie cywilizowani mamy po prostu instynktownie #!$%@? na samotne matki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArthurFleck w mniej niż miesiąc sobie znajdzie chłopa z mieszkaniem xD żyjąc w mieście gminnym się to zabawnie tak z boku ogląda jak takie baby które szalały od 15 rż nagle chcą sie ustatkować z chłopami na których wcześniej nawet by śliny nie marnowały xS
  • Odpowiedz
no a może jej się nie udało z tamtym gościem?


@rocamoya: Ale co to znaczy że się nie udało? Poszedł zapłodnić następną? No to rzeczywiście, ofiara. Bidulka nie mogła tego przewidzieć.

nawet natura u zwierząt to reguluje gdzie młode z innego ojca są zabijane przez nowego samca my jako ludzie cywilizowani mamy po prostu instynktownie #!$%@? na samotne
  • Odpowiedz