Wpis z mikrobloga

Dziś mija okrągły rok, gdzie pierwszy raz przeczytałem że ruskimi się kończy sprzęt, rakiety i żołnierze. Niech ktoś mnie zawola jak się już im wszystko skończy. Lubię czytać tę wysrywy ekspertów wojennych.

#rosja
#wojna
#ukraina
  • 91
  • Odpowiedz
@11262: Wejść na np Rzeszów to i ja mogę z lokalną patologią. Pogadamy misiek za rok jak utrzymają te pozycje co je niby zdobyli.
  • Odpowiedz
Jak tam? Rosja już 3 razy pokonana? Już od Swifta odcięta i nie mają czym strzelać xddd

Beka z was


@Nerlo_ajcats: To sie nie odnosi do mnie, bo takich rzeczy nie pisąłem. Jesteś kolejna osobą, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem po polsku.
  • Odpowiedz
@11262: Pomijając już te głupoty, o których piszesz np. wielkie zdobycze tj. dwa budynki na krzyż w Bachmucie po roku 3 dniowej operacji specjalnej to i tak najważniejsze, że nie zająknąłeś się o gospodarce. Nawet jak mają amunicje to co im po niej jak powolutku następuje upadek ekonomiczny a razem z nim upadek małego wielkiego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Daruj sobie te osobiste wycieczki Kijowski trollu, to, że przegrywacie i tracicie Bachmut każdego dnia po kawałeczku nie znaczy, że się możesz wyżywać na kimś w internecie. Ubieraj się i maszeruj pod Bachmut. Wesołych świąt. I jak to o was świadczy, że rassija was ciśnie t-55 i tracicie teren? Kiedy ta wielka ofensywa co wyzwoli Krym? XD
  • Odpowiedz
Ja nie mam za co walczyć, bo jestem Polakiem, żyjącym w Polsce. Więc czy ten Bachmut bedzie ruski czy ukraiński to mi powiewa


@11262: a nie powinno bo w interesie Polski jest żeby ruskie śmiecie jak najbardziej wykrwawiły się poza naszymi granicami
  • Odpowiedz