Wpis z mikrobloga

Dziś mija okrągły rok, gdzie pierwszy raz przeczytałem że ruskimi się kończy sprzęt, rakiety i żołnierze. Niech ktoś mnie zawola jak się już im wszystko skończy. Lubię czytać tę wysrywy ekspertów wojennych.

#rosja
#wojna
#ukraina
  • 91
  • Odpowiedz
@szurszur: @blah1blah2 ale to nie tak jak myślisz!() my wcale nie mówiliśmy że kończy im się sprzęt bo w takim razie byśmy wtedy nie mieli racji! Teraz trochę powyjasniamy i tak wyjdzie na nasze a każdego kto mówi że nie mieliśmy racji nazwiemy onucą!
Hahhahahh
Beka z was przegrywy
Gospodarka Rosji upadnie w grudniu 2022 NA 1000000% !!!11
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: Kolejny, który pisze bzdury. Nigdy nie pisałem o konczacym się Rosji sprzecie. Jeżeli już to przeciwnie. To samo tyczy upadku gospodarki Rosji. Dlatego wskaż gdzie napisałem coś do czego ma niby psaować Twój zmanipulowany wpis?
Nigdy nie widziałem też aby ktokolwiek twierdził, że Rosji po kilku dniach kończy się sprzet. Chyba, że ktoś nie zrozumiał niusów w których była mowa o tym, że grupom szturmowym wydano jedzenie na 3 dni
  • Odpowiedz
@blah1blah2: przecież nadal mają połowe tego sprzetu co mieli do wojny przygotowanego plus rezerwy sądze że to jednak zbyt mała ilość żołnierza była największym problemem ruskich
  • Odpowiedz
@Regaziatko: Skąd u ciebie tyle jadu i nienawiści Kijowski trollu? Mamy czas świat i miłości, ale rozumiem od czasów Wołynia pałacie tylko nienawiścią do Polaków. Mimo wszystko Wesołego Alleluja!
  • Odpowiedz
@11262: no bo się skończyło xd

Wyszkolone wojsko nawozi czarnoziemy, a nowo budowany sprzęt nie dysponuje już zaawansowanymi częściami, do których nie mają technologii :p

Co z resztą widać na polu bitwy, gdzie spadła znacząco intensywność działań xd

Przesłpałes ostatnie pół roku? Xd
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Faktycznie Rosja już przegrała tą wojnę, a to że z dnia na dzień zyskuje nowe tereny Ukrainy to tylko ruska propaganda. Wojna się skończyła, na Ukrainie panuje dobrobyt i pokój. Bachmut obroniony, Krym odbity. Ale ja jestem głupi, że uwierzyłem w ruską propagandę, wybaczcie trolle z Kijowa. Wesołego Alleluja!
  • Odpowiedz
@fraciu: Do czego sie odnosisz? Bojeżeli widze wpis do mnie gdzie jest tylko atak personalny bez argumentów to na 90% autorem bywa antypolski prorosyjski aktywista.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur do tego że wycofali się z Kijowa bo brakło im środku, dwa narracja była że "że zaraz nie będą mieli czym strzelać, nie będą mieć ludzi itp" a do tego ruskie tam w japonkach i po pijaku biegały
  • Odpowiedz
@11262: oczywiście że przegrała xd

Nawet jak zajmą jeszcze kilka okręgów ukraińskich xd

Ile ropy sprzedają do Europy xd
Ile broni będzie sprzedawać po tym jak okazało się ze ich sprzęt jest gówno wart?
Ile miesięcznie wydają na tą przegraną wojnę?
Jak postrzega ruskich świat?
Nie, wcale nie przegrali. Co nie znaczy że Ukraina wygrała:p

Jak ja lubię czytać komentarze takich dzieciaków co nie mają pojęcia na czym polega wojna :p
  • Odpowiedz
@fraciu: No to trafiasz kula w płot, bo jak pisałem nigdy tak nie twierdziłem, że nie beda mieli ludzi i czym strzeląc.
Po Kijowem lokalnie im sił brakło, ale od tego czasu byłą mobilizacja i dostarczono mase sprzetu. Więc zestawianie tamtych trudności z obecną sytuacją to manipulacja. Wyżej to już wyjaśniłem kilka razy.
  • Odpowiedz