Wpis z mikrobloga

Dziś mija okrągły rok, gdzie pierwszy raz przeczytałem że ruskimi się kończy sprzęt, rakiety i żołnierze. Niech ktoś mnie zawola jak się już im wszystko skończy. Lubię czytać tę wysrywy ekspertów wojennych.

#rosja
#wojna
#ukraina
  • 91
  • Odpowiedz
@szurszur: Dokładnie tak. W centralnej części rosji czy też dalekiej jakucji dalej jest przecież dużo sprzętu, ale przecież nie rzucą 100% tego co mają bo by ich jakaś Mongolia traktorami bojowymi rozbiła xD nie mówiąc już o tym że część republik nie czując militarnego buta nad sobą też zrobiłaby mały wyłom z ruskiego miru.
  • Odpowiedz
Dziś mija okrągły rok, gdzie pierwszy raz przeczytałem że ruskimi się kończy sprzęt, rakiety i żołnierze. Niech ktoś mnie zawola jak się już im wszystko skończy. Lubię czytać tę wysrywy ekspertów wojennych.


@11262: Na początku zajęli w kilka dni 20% kraju, teraz od miesięcy walczą o 70-tysięczne miasto z umiarkowanym sukcesem a reszta frontu stoi. Nic im się nie kończy bro, mobiki mają tak i ich kobiety też tak! ( ͡
  • Odpowiedz
@11262: no, te generalny z NATO i USA to same jełopy, po co te pakiety z pomocą etc skoro taki mądry wychodek jak ty nie dał się nabrać na kijowska propagandę s Ukrainie czeka niechybna porażka
  • Odpowiedz
@11262: Optymiści przezabawnie wycofują się z oczekiwań:
1. Rosja się rozpadnie, Ukraina wygra!
2. Może nie, ale przynajmniej rosja się ośmieszyła, że nie może biednej Ukrainy zająć
3. Ukraińska ofensywa miażdży rosjan!
4. Może i nie miażdży, ale przynajmniej Ukraina jakoś się broni, a ruscy tracą zasoby.
5. Może i ruscy zyskują teren istotny taktycznie, ale za to powoli.

Jak tak dalej pójdzie, to optymiści będą się pocieszać, że może i
  • Odpowiedz
@blah1blah2: rok regularnej wojny z całym NATO. Jak dla was Rosja jest słaba to nieźle macie w głowie ????
A do Rosji nikt nie wejdzie. Bo maja tyle ton atomu że zniszczą świat ale nie oddadzą centymetra terenu.
  • Odpowiedz
ruskimi się kończy sprzęt


@11262: Jeszcze przez jakiś czas będą naruszać swoje żelazne rezerwy z granicy z Chinami i Japonią, oraz wyciągać coraz większy złom z magazynów, ale do czasu. Jeszcze rok, dwa lata takich przepychanek i obywatele rosji sami będą domagać się końca wojny.
  • Odpowiedz