Wpis z mikrobloga

@kozio23: ja sam po sobie widzę jak dużo można zmienić w sobie w okresie roku czy dwóch. Dla każdego jest nadzieja. No ale kuca nie miałem :)
  • Odpowiedz
@pokey: Portki piorę raz na tydzień, a w tygodniu chodzę w dwóch bluzach. Nie bój się, nie śmierdzę ;p Piorę wszystko w Überweiss! A i tak większość czasu chodzę w mundurze, a drugą część w dresach lub innych ciuchach sportowych, zależy co danego dnia robię. Po prostu nie jestem metroseksualny, tą sferę zostawiam kobiecie. To ona ma być piękna, a nie chłop. ;P
  • Odpowiedz
Jak dziewczyna miała by być ze mną tylko dlatego, że się dobrze ubieram, (…)


@Gorthin: Czemu od razu w skrajność? To może inne przykłady

Jak dziewczyna miała by być ze mną tylko dlatego, że jestem dobrym kochankiem,
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Nie no nie popadam w skrajność. Mówię, że jeśli miałaby być ze mną tylko dla dobrego ubierania się to bym podziękował. Ale chyba nie ma sensu rozmawiać o związkach pomiędzy kilkunastolatkami. ;D Ale można też pójść w drugą stronę, że ktoś kogoś wyklucza dlatego, że ten ktoś się źle ubiera. A tak to jest chyba nawet częściej. Czyli magiczne kłamstwo, że wygląd się nie liczy. :P Jeśli siedzi dwóch
  • Odpowiedz
@pokey: Aktualnie tak. Ale były czasy, że chodziłem w jednych portkach i jednej bluzie. Wsadzałem po robocie do pralki, wirowanie i rano miałem suche. I dalej to samo :P Po prostu tak mam i już.
  • Odpowiedz