Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze subiektywne opinie na temat białka budżetowego typu: #kfd a białek trochę droższych np Olimp, Formotiva?
Zawsze kupowałem olimpa bo miałem sklep blisko ale teraz się zawinął.
O tych tanich białkach słyszałem że wały kręcą, surowiec z Chin w betoniarce mieszany, brzuch boli, itd. Prawda to?
#mikrokoksy #silownia #suplementy
  • 8
@Mezomorfix: Ciezko powiedziec, ale kfd to bardzo rozpoznawalna marka i duzo tego sprzedaje.
Profesjonalni kulturysci to dosyc swiadoma grupa odbiorcow, bo co chwile lataja na badania krwi itd, wiec gdyby tam zamiast kreatyny, bcaa, bialka lecial jakis lewy towar to mysle ze szybko by to wyszlo i taka marka moglaby sie zwijac z rynku. Wiec ja bym smialo bral kfd, ale tak jak mowie to tylko moja opinia poparta moimi spostrzezeniami
@Mezomorfix: To że olimp jest droższy nie oznacza od razu że jest lepszy jakościowo. Afery o walenie w #!$%@? na składzie to były chyba głównie z sfd jeżeli chodzi o te najbardziej popularne firmy, kupuj śmiało kfd czy inne greatone a jak masz paranoję to możesz na przykład wziąć z mlekovity która ma ceny na poziomie innych białek i raczej jest na tyle dużą i znaną firmą że raczej nie będziesz