Wpis z mikrobloga

  • 0
bo to wyrób laptopodobny czyli Asus, dozbieraj na cos porządnego np Dell XPS


@c43amg: nie no laptop poza tym że jest wygięty wydaje się całkiem dobrze zbudowany i wytrzymały (a pracuję na HP ZBookach, które są super dobrze zbudowane), po prostu chyba w transporcie albo fabryce ktoś położył na na nim jakiś ciężar.
  • 0
oddaj i następne 3 lata się decyduj.


@wypokowy_expert: Już zamówiłem nowy, taki sam, a ten zepsuty oddam, już mi się nie chce ciągle ogarniać i porównywać różnych komputerów.

Ja się tak długo decydowałem, że mi podświetlenie w matrycy całkiem siadło, a udana naprawa podświetlenia jednak wykończyła matrycę


@wypokowy_expert: Mój aktualny laptop ma 10 lat i jest już po wielu przeszczepach (ekran, zawiasy, dysk, wentylatory, pastowanie), niby działa dalej dobrze, ale
@Qlien: w moim 10 letnim laptopie wymieniłem procesor na 4 rdzeniowy, tylko dlatego tyle z nim wytrzymałem, nie wiem czy bym dłużej go nie używał, gdyby nie to, że upgrade do 8GB ram kosztowałby ze 600zł ahh te ceny topowych pojemności
@Qlien kurde co tam za ficzery poukrywane na tych wyspach masz? Pewnie ze 2 kamerki, skaner tęczówki, twarzy.. Ehh co to ludzie jeszcze nie wymyślą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Qlien: potrzebujesz laptopa? Rynek pc poszedłem bardzo do przodu w przeciągu ostatnich 2 lat. Wcześniej był moment, że bardziej opłacało się wybrać laptopa (legion 5 z r7 i 3060 za 5k) niż odpowiednik cenowy w postaci komputera, ale minęły 2 lata i rynek laptopów praktycznie się nie zmienił, za to stacja za 5k w tym momencie robi totalną miazgę w 1080p.
Ja bym przemyślał pc zamiast laptopa jeżeli masz na to
  • 0
@LukBart: Mam miejsce, ale mi nie zależy na jakiejś ogromnej wydajności, bardziej na poręczności i szybkim SSD, a do gier mam PlayStation. Też nie widzi mi się żeby coś żarło niepotrzebnie prąd, a stacjonarka niestety do energooszczędnych nie należy.