Wpis z mikrobloga

Chociaż rozum i godność człowieka powoduje że popieram #konfederacja, to nie mogę na nich zagłosować. Ta partia to ewidentnie klin w układ który trwa w Polsce już 30 lat dzięki temu że Przeciętny polak jest zawsze zajęty tym żeby się nachapac i jego horyzont czasu i którym myśli to jutro rano, to Polak jest ograniczony intelektualnie. Nie mógłbym odpuścić też swoim rówieśnikom (teraz 30+) których przez dekadę obserwowałem pod kontem, czy zasługują na normalne życie - mam napisana prawie książkę na temat dlaczego nie zasługują.
I chociaż wizja katotalibanu (czymkolwiek to jest w urojeniach lewactwa) jest kusząca, to jednak głosując na PiS mam pewność że Polacy będą żyć tak jak na to zasługuje społeczeństwo które nazywam cwaniaczkowatymi prymitywami.

#konfederacja #polityka #pis
  • 5
I chociaż wizja katotalibanu (czymkolwiek to jest w urojeniach lewactwa) jest kusząca, to jednak głosując na PiS mam pewność że Polacy będą żyć tak jak na to zasługuje społeczeństwo które nazywam cwaniaczkowatymi prymitywami.


@Obserwatornia: popieram. Polacy zasługują tylko na rządy PiS, trzymanie pod pisowskim butem i #!$%@? podatkami