Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Order nie order, odbudowa nie odbudowa, dostawy broni czy nie. To nie jest clou programu. Wiecie co jest clou programu? Przy naszym rzadzie oraz przy rzadzie Ukrainy ilosc przekretow siegnie Neptuna i bedzie wygladac jak fusion dance w Dragonballu.

Przeciez calemu Pisowi oczy sie swieca na ta cala odbudowe i na ilosc przewalek ktore bedzie mozna zrobic. Pokolenia Sasinow czy morawieckich beda na tym zyc przez nastepne 500 lat.

Jestem za jak najwieksza pomoca dla Ukrainy ale przez jakis inny rzad a nie ten co przewalil respiratory, maseczki, wybory, pegasusy, jachty, mierzeje, cpk, awanse, nagrody, lasy, wille, autostrady. Wyliczac mozna w nieskonczonosc. To juz sa miliardy zlotych zdefraudowanych a beda teraz billiony. (dla przypomnienia takie 70,000,000 zlotych to 1100 lat pracy za srednia pensje netto w Bolandii). Corruption index w Polsce to 55/100 (im wyzszy wynik tym mniej korupcji), na Ukrainie to 33/100 (na rowni z Algieria czy Laosem) a np w Rosji to 28/100.

A szary kowalski musi w tym samym czasie:
- konkurowac na rynku pracy bo Pan Janusz ma 300+ tysiecy emigrantow na jego miejsce
- Dbac o diete chocoszokowa przy 30% inflacji
- placic kilkadzisiat procent podatku
- Konkurowac z 5 ukrainskimi studentami na jeden pokoj
- utrzymywac caly system ZUS, KRUS, NFZ, 500+ dla krajan i dla wszystkich z lewymi kartami Polaka
- (specjalnie dla przegrywow) konkurowac na rynku matrymonialnym z dodatkowymi setkami tysiecy emigrantow

Ale przynajmniej w nagrode powiedza w CNN jak to Niemcy bardzo pomagaja Ukrainie i poklepia po plecach Dude.

Chyba mi sie cos styki spalily w mozgu bo nie wyobrazam sobie by normalny mirek siedzial sobie w domu, czytal to wszystko, drapal sie po tylku i myslal o otworzeniu nastepnego piwa

P.s. Ja jestem od dawna na #emigracja wiec o mnie sie nie martwcie.

#ukraina #polska #wojna #odbudowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
via mirko.proBOT
  • 12
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@swango @MrCALVIN a ja rowniez wiem od kogo ty jestes. Pisowskie farmy trolli maja sie bardzo dobrze (a ile na nie poszlo milionow!)

Czy ja skrytykowalem Ukraine? Czy ja skrytykowalem pomoc dla Ukrainy?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
@mirko_anonim


Ale przynajmniej w nagrode powiedza w CNN jak to Niemcy bardzo pomagaja Ukrainie i poklepia po plecach Dude.


Ciekawe przejęzyczenie.

Mirek, naprawdę nie martw się, nie masz na nic wpływu a za 20 lat nikt o PiS nie będzie pamiętał.

Żyj i martw się władzą tam gdzie jesteś i gdzie jest przyszłość Twoja i Twoich dzieci.
@mirko_anonim: Nie wiem czy mowisz o sobie czy ogolnie, ale jak sie boisz ze ci Saszka z Ukrainy bez jezyka i w 80% bez jakichkolwiek kwalifikacji do pracy innej niz magazyn czy zmywak w PL (no moze poza Uberem i dostawa jedzenia ale prawko w tych czasach kazdy ma) ci zajmie miejsce pracy czy mieszkanie to twoje miejsce jest w dokladnie takim samym polozeniu jak on, tylko ze w Niemczech albo
@MrCALVIN: ostatnie aktywności na forum xD pisanie Dokładnie ;-) pod kolejnymi postami o anty PO albo propisowskim contencie. #!$%@? ci w dupę #!$%@? bez honoru, sprzedałeś się za dziengi. I w #!$%@? mam tego bana
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@HIMARS "ale jak sie boisz ze ci Saszka z Ukrainy bez jezyka i w 80% bez jakichkolwiek kwalifikacji do pracy innej niz magazyn czy zmywak w PL (no moze poza Uberem i dostawa jedzenia ale prawko w tych czasach kazdy ma) "

Jezus kiedy wy SIE WRESZCIE NAUCZYCIE, to jest ze SKETCHU fragment! Pomijajac ze zmywak czy magazyn tez sa potrzebne to CALE sektory przemyslu wymagaja tylko
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@taktoto: Wlasnie nie jest to przejezyczenie ;)

No niestety martwie sie potwornie. Bo po ostatnich 8 latach ciaglych zawalow teraz dostane wylewu jak sie dowiem ile po raz kolejny przewalili moich pieniedzy. JA NIE CHCE PLACIC PODATKOW NA TE BANDE


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·