Wpis z mikrobloga

@Tulky ciuchy właśnie złożyłem (bez kasku), trochę polowania na promocję to mnie wyszło ~2k za zestaw taki "uniwersalny" (jeansy, kurtka wielosezonowa, buty miejskie z membraną, druga para rękawic z membraną). tutaj raczej nie ma limitu, mogę doradzić by polować na promocję - jest dużo wyprzedaży, lub używane ciuchy olx
  • Odpowiedz
@Tulky: to zalezy pewnie od stylu jazdy; ja zaczalem od kurtki, protektora plecow i spodni, zaraz potem kupilem buty, zaraz potem lepsza bielizne termo... apetyt rosnie w miare jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) to, co warto wziac pod uwage i co ja bym wzial, jakbym kompletowal na nowo zestaw to nie "oszczedzal" przesadnie na ciuchach - w moim przypadku wiem, ze jak kupie nowe spodnie to aktualne
  • Odpowiedz
@Tulky: Zależy jakie ciuchy, kask, moto. Możesz wydać budżetowo na start, a możesz sobie zażyczyć nowego motocykla z salonu, kasku Arai i ciuchów premium.

Najlepiej jakbyś podał kwotę, jaką dysponujesz na zakup wszystkiego.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: słyszałem dobre rzeczy. Ja właśnie szukałem podobnej kurtki i kupiłem Richę touarega 2, bo znalazłem na -70%. Zobaczymy jak się sprawdzi!
  • Odpowiedz
@Tulky: Powiem Ci z własnego doświadczenia. Kup sobie na początek jakiś najtańszy przyzwoity budżet 4-7k moto jaki znajdziesz. Zobaczysz wtedy czy coś Ci przeszkadza, jaka pozycja Ci pasuje, co jest ok. Po sezonie go po prostu sprzedaj i kup potem moto który spełnia twoje wymagania. Ja tak zrobiłem i to była najlepsza decyzja. Jak wchodziłem w świat moto to nie wiedziałem, że chcę wysoką szybę, kufer, wyprostowaną pozycję za kierownicą, zaokrągloną
  • Odpowiedz
@Budo no ja dałem 900 zł na promo, powiem Ci, że nie żałuję bo jest mega wygodna, z 3 podpinkami latałem ostatnio w 11-12 stopniach i jest w niej ciepło, a bez podoinek wydaje się być spoko opcją na lato
  • Odpowiedz