Wpis z mikrobloga

takie rzeczy są nieosiągalne


@Vedar: RZECZY? Czy ty traktujesz kobiety jak przedmioty? Nic dziwnego, że żadna nie chce z tobą być.
Ja traktuję je z szacunkiem, kupuję prezenty, zabieram na kosztowne randki i mnie kochają.
@Vedar: no i ok, takie kobiety to nie dla mnie, bo ja prosty, biedny chłop jestem. One nawet na mnie nie spojrzą, jestem dla nich innym gatunkiem, więc nie przyjmuję się tym, że nigdy nie będę miał takiej kobiety.
@Vedar: jak dla ciebie szczęście to przebywać w towarzystwie "elęganckich" blond lampucer bez duszy to gratulacje. Mi to ktoś musiałby dopłacić żebym z takimi babami czas spędził.
@Vedar: już się spermiarze zesrali. Na codzień liżą doopky spasionym koleżankom które nawet na nich nie spojrzą jak na potencjalnego partnera, a cisną po zadbanych kobietach. Szony, zły charakter - chuopy już wszystko wiedzą po zdjęciu. A teraz uwaga do wykopowych pań. Wy nie macie oceniać po wyglądzie, wy akurat nie możecie, tyle to nie. Przygarnij incela
@Vedar: brzmisz jak fetyszysta femdomu, zgłoś się do jakiejś dominy jeśli lubisz takie klimaty to też będziesz miał podobnie

ekskluzywne


Co w nich dostrzegasz ekskluzywnego? Typ urody mają powszechny. Na tym polega definicja simpowania, że pierwsza lepsza obca kobieta z dekoltem i makijażem urasta w oczach simpów do rangi bóstwa mimo bycia normalną dziewczyną