Wpis z mikrobloga

wystarczy sie uczyc, a ty mi niestety wygladasz na takiego co wolał lolki za szkołą palic


@sotilas: nie wiem co ma piernik do dupy ani twoj wysryw do mojego posta
6k to jest 9k brutto na reke czyli 1300 euro - kto szanujacy sie pracuje za mniej w wawie?


@TS_X9: to na rękę czy brutto. Wiem żeś troll albo przynajmniej pijany, bo z pewnoscia niespełna rozumu
@vauecki: zgadzam się z tym co piszesz ogólnie ale jak ktoś ma w korpo 6k netto z 6 letnim doświadczeniem to mega współczuję. Nie wiem jakie stanowisko ale 90% moich znajomych dostawało takie stawki po 2-3 latach max i to różne stanowiska: marketing, operator dźwiga, nawet mój znajomy kurier mi pokazywał FV na 8-10k miesięcznie po roku pracy także albo ten Twój znajomy się opier... albo nie umie negocjować/boi się zmienić
@vauecki: typie, 6k netto = 1300 euro = 9k brutto UoP - nie dziwie sie ze jestes zagubiony skoro nie potrafisz ogarnac co to netto za co brutto + obca waluta.
6k to jest 9k brutto na reke


@TS_X9: Cytuję typie twoj wypierd. Poza tym porownywanie waluty euro do naszej waluty mieszkajac tu na miejscu to juz wyzszy poziom zidiocenia. Porównaj jeszcze to do rubli albo pesos zeby wyszlo w milionach
6k to jest 9k brutto na reke czyli 1300 euro - kto szanujacy sie pracuje za mniej w wawie?


@TS_X9: pewnie pracownicy biedronki, lidla, wszystkich magazynów, żabki, kauflanda, stacji benzynowych, recepcjonistki u lekarzy, pracownicy hoteli i pewnie jeszcze z milion+ osób. Co ty ćpiesz?