Wpis z mikrobloga

Bede głosował na konfe choćby dlatego żeby lewakom i julkom dupska popękały xD
#konfederacja #wybory #ankieta #polityka
szyderczy_szczur - Bede głosował na konfe choćby dlatego żeby lewakom i julkom dupska...

źródło: rehsgfsdggsd

Pobierz

Na kogo bedziesz głosowax?

  • PiS 3.6% (74)
  • PO 45.2% (921)
  • Konfa 23.6% (480)
  • Lewica 4.1% (84)
  • Hołownia T_T 6.4% (131)
  • PSL 3.6% (73)
  • Nie pójde na wybory 9.3% (190)
  • Nie mam 18 lat 4.1% (83)

Oddanych głosów: 2036

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyderczy_szczur: Mam nadzieję, że wszystkie kluczowe życiowe decyzje będziesz podejmował według tej zasady. Nie ważny rozsądek, ważne żeby kogoś piekło.

W ten sposób może za którymś razem zrozumiesz powiedzenie o odmrożeniu sobie uszu na złość.

Trzymam kciuki za Ciebie i Tobie podobnych!
  • Odpowiedz
Bede głosował na konfe choćby dlatego żeby lewakom i julkom dupska popękały xD


@szyderczy_szczur: PiS was tak nie wyruchał jak wyrucha was Konfederacja, jeszcze was kukle będą swędziały... z bólu.

Identyczne teksty padały w 2015 roku, że PiS nie będzie aż tak złe jak PO i że głosują na PiS. I jak to się skończyło?
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Co za kompletna kompromitacja antysystemu. 2 wybory temu nie było szansy, żeby Korwin przegrał z kimkolwiek na wykopowej ankiecie. Lewica zupełnie porzucona przez wszystkich oprócz najbardziej zagorzałych wykopków, Hołownia to wielki lol. Gdyby ktoś mi powiedział nawet za czasów legendarnych 4.76% że Korwin przegra z Tuskiem na wykopie to bym go zabił śmiechem.
  • Odpowiedz
@kot_z_wolnego_wybiegu w tej chwili pis vs pozostałe 4 partie to w sumie to samo pod kątem gospodarczym, więc jedno i drugie to droga w przepaść. Do wyborów się na pewno nie pojawi nikt, kto powie "nie damy więcej", bo w tej chwili lewica chce dawać, PO to chce dawać do oporu, a holownia z PSL to w sumie nie wiadomo co chce
  • Odpowiedz
Bede głosował na konfe choćby dlatego żeby lewakom i julkom dupska popękały xD


@szyderczy_szczur: a #!$%@? se do konca ten #!$%@?łek, skoro sie bedziesz dobrze czuł jako polak robak w zamordystycznym rezimie, ja stad #!$%@? i tak, pluje na was
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: tak tak, to lewakom szczypie w dupę, aha jasne

lewaki tylko mainstreamowi pokazują jakimi #!$%@? są memcen z ekipą a was boli że wasze kłamstewka i wykreowany wizerunek pada w byle jakim wywiadzie pomiędzy reklamami
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Oh jak kwikłem xDDDD

I siedzi teraz taki @Sam_w_domu i napieprza setki postów broniących konfę w każdej dyskusji o memcenie, zgrywa tytana intelektu, a tu się okazuje, że ta elita jeszcze głosowała na pis - najbardziej warcholską, złodziejską i antypolską partię.

Boże...To jest wręcz niewiarygodne, że można tak z połykiem wciągać te wszystkie gówniane populizmy, cieszyć się, że smaczne i jeszcze za frajer trollować w służbie partii xDD
  • Odpowiedz