Wpis z mikrobloga

Chłop tak się zesrał, że usuwa nieprzychylne mu komentarze XD mentalnie gimbus który broni pawlacza bo mu tak zaszczepili od małego, że to Ojciec Święty ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę Cię rozczarować bo ten rzułty pan nie był taki krystaliczny jak go przedstawiali i musisz się z tym pogodzić. No chyba, że popierasz pedofilie ale pamiętaj to się leczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#2137
odyn88 - Chłop tak się zesrał, że usuwa nieprzychylne mu komentarze XD mentalnie gimb...

źródło: 0BD26A87-5986-4702-88F2-2BD394FFE64A

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odyn88 wstyd to siedzieć na one i rozbierać np starych chłopow ale wilybaczam ci. Jak cie oglądałem to miałem wrażenie że jesteś zadufsjny w sobie i wg siebie najmadrzejszy, potwierdziło się.
  • Odpowiedz
@odyn88: prawda jest taka że nikt nie jest krystalicznie czysty, Jan Paweł II jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii i był znienawidzony przez ówczesne władze. Tak jak wśród księży tak i wśród reszty społeczeństwa są przestępcy. Z kościołem jeszcze nikt nie wygrał i takie są fakty. Dlaczego nikt islamu nie krytykuje? Wysadzają się w powietrze więżąc że po śmierci czeka na nich ileś tam dziewic. Wykopki są odważne
  • Odpowiedz
Jan Paweł II jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii


@Stalionnn: znam 2137 bardziej rozpoznawalnych postaci niż Ojciec Święty

Z kościołem jeszcze nikt nie wygrał i takie są
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: gimby z wypoku zapominają dlaczego w ogóle mogą narzekać. Przede wszystkim dzięki ludziom w latach 70 80 którzy ginęli za wolność. Dzięki temu teraz może ten 0,01% LGBT demonstrować w miastach. Wszyscy się dziwią dlaczego ruscy nie ruszą i nie obalą reżimu. Tam jest takie samo pokolenie piwniczaków którzy srają w gacie jeśli muszą wyjść zakupy zrobić. Mielibyśmy nadal komunizm gdyby w tych latach było pokolenie walecznych wykopków xd
  • Odpowiedz