Wpis z mikrobloga

@wcaleniepchamsiewmultikonto: Outliery 2 wziąłem rok temu i póki działały to były świetne, ale wylądowały na reklamacji z powodu problemu z ładowaniem jednej słuchawki i już nie dostałem ich z powrotem. Nie wiem jak z nowszymi, ale uważaj przy reklamacjach.
Od tygodnia używam JABRA Elite 4 Active. Trochę droższe niż 300, ale wydają mi się jeszcze fajniejsze niż Outliery 2, więc polecam :)
@wcaleniepchamsiewmultikonto: airpodsy są w pyte, mam je podłączone do macbooka, dzwoni mi iphone i mogę odebrać połączenie na słuchawkach bez żadnego rozłączania i łączenia słuchawek, generalnie w pyte to działa, mikrofon bardzo fajny a do ekosystemu applowego jak znalazł
@bill-adamsonn: typie, równie dobrze audiofil może powiedzieć że nie ma dobrych sluchawek za 1000 zł i żeby dał 3000 zł na produkt Z, ale taka wypowiedź nie ma sensu w kontekście pytania.
Poziom wyżej od jakichś Xiaomi czy Qcy są właśnie creativy, jabra czy sony w cenie około 300 - 400 zł i o takie pyta OP. Serio nie widzisz jak idiotyczne jest sugerowanie produktu 4 razy droższego niż zakładany budżet?
@bill-adamsonn: :D
no tak, dałem przykładowe produkty za 250 - 400 zł. Śmieję się z Ciebie, że dałeś produkt za 1200 zł (!), ale jestem hipokrytą, bo też przekroczyłem minimalnie budżet :D Pomijając, że jabra elite 3 można dostać za 250 zł, a nie sprecyzowałem o jaką wersję chodzi, creativy też są za mniej niż 300.
Przeczytaj może sobie za parę dni na spokojnie co tu napisałeś, bo teraz szukasz na