Wpis z mikrobloga

Pewnie część z Was kojarzy mnie tutaj (z tagu przegryw), głównie za to co pisze o p0lkach i feministkach, czyli dwóch typach kobiet których nienawidzę oraz o tym jak potępiam przemoc w szkole (sam byłem jej ofiarą). I przyglądam się z niedowierzaniem temu że duża część osób chce głosować na Konfederacje. Ja rozumiem przekonania katolickie. Ja rozumiem że ktoś jest przeciwny aborcji. W końcu każdy ma prawo do własnego zdania i na tym polega demokracja. Ale żeby głosować na jawnie PROROSYJSKĄ partię? Ja p*erdolę, no trzymajcie mnie XD Tego nie da się usprawiedliwić niczym XD

P.S. Zgadza się, dowaliłem tagów żeby wszyscy widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #mentzen #konfederacja #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Miguelos - Pewnie część z Was kojarzy mnie tutaj (z tagu przegryw), głównie za to co ...

źródło: gdgfgd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Miguelos: To raczej logiczne w twoim przypadku. Chyba każdy normalny człowiek, który zetknął się z prześladowaniami w szkole rozumie, że darwinizm społeczny to #!$%@?, które należy zwalczać na każdym kroku. Pytanie brzmi raczej skąd się biorą ludzie, którzy tego doświadczyli, ale jakaś podświadomość podopowiada im żeby tych darwinistycznych #!$%@?ów w jakikolwiek sposób popierać? ()
  • Odpowiedz