Wpis z mikrobloga

  • 132
@officer_K: mysle, ze to zbyt pochopne podejscie, daj mu szanse, moze straci twoj glos za jeszcze wieksze banialuki - on sie dopiero rozkreca
  • Odpowiedz
@r3nal: aborcja po gwałcie jest to podstawowa rzecz, jak matka moze spojrzec na dziecko ktore zostalo poczęte na jej krzywdzie. Trzeba zadać Mentzenowi pytanie co jeśli jego żona zostałaby zgwałcona i zaszła w ciąże. Wtedy punkt widzenia jest inny. On patrzy na życie przez pryzmat swoj wiec wiele z jego postulatów jego samego nie dotyczy. Tak tez jest ogolnie w polityce. Łatwo sie #!$%@? innym na odległość i jak dana sprawa
  • Odpowiedz
Trzeba zadać Mentzenowi pytanie co jeśli jego żona zostałaby zgwałcona i zaszła w ciąże. Wtedy punkt widzenia jest inny.


@Marty_Mcfly87:
Klasycznie - wtedy to będzie tzw. "wyjątkowa sytuacja" i żadnemu lewakowi nic do tego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@r3nal: zawsze się zastanawiałem jak to jest, że ułomne dziecko nie można wyskrobać, a w pełni zdrowe z gwałtu już można. #!$%@? akcja. Nie oceniam samej aborcji, tylko dla mnie jest to grubo nielogiczne.
  • Odpowiedz
@r3nal: "Mega niefajna rzecz"... ja #!$%@?ę. On jest tak odrealniony że nawet w przybliżeniu nie jest w stanie wyobrazić sobie jaką tragedią jest gwałt a co dopiero ciąża z gwałtu.
  • Odpowiedz
@r3nal: grillujecie emocjonalne tematy obyczajowe (geje się trochę przejadły, ale aborcja ciągle grzeje) bo nie macie nic innego do zaoferowania ludziom - a już na pewno nie likwidacja socjału czy obniżenie podatków
  • Odpowiedz
@r3nal warto dodać, że to akurst tendencyjne pisanie wykopka gromoty, bo w klipie, który wrzucil, mentzen mówi też że to zbrodnia, tragedia i inne takie określenia. Wyciągnięcie tylko jednego, żeby budować narrację xd ostro musiało zaboleć neuropkow to 10% w sondażach xd
  • Odpowiedz