Wpis z mikrobloga

mentzen mówi też że to zbrodnia, tragedia i inne takie określenia

@Shatter: a no jak tak mówi to spoko ale co z tego skoro dwie sekundy potem przydzbanił z tym, że nawet w takich okolicznościach nie można zrobić aborcji? Bo to chyba o to tu chodzi, co nie?

Poza tym cytowana wypowiedź trawa aż całe 22 sekundy, każdy to sobie może zobaczyć no ale ok, to była manipulacja i tworzenie
  • Odpowiedz
@janushek to, że jest jej przeciwny, to chyba nie jest niespodzianka dla nikogo, op zwraca uwagę na to, że nazywa to "tylko" niefajną rzeczą, bo potem ktoś zrobi screena tego wpisu i już nie odtworzy tego klipu. W komentarzach do tweeta sporo osób zwraca uwagę na to, że trochę bez sensu wyciągnąć jedno wyrażenie z kilku z danego klipu, no ale co ja mogę, niech się bawią
  • Odpowiedz
w zamordyzmie nie ma nic złego, jeśli ma słuszne przesłanki


@mocznikkk: każdy zamordyzm ma dla kogoś słuszne przesłanki
Ale tylko części ludzi. Jakby miał mieć słuszne dla wszystkich to nie byłby zamordyzmem.
  • Odpowiedz
Trzeba zadać Mentzenowi pytanie co jeśli jego żona zostałaby zgwałcona i zaszła w ciąże


@Marty_Mcfly87: przecież wiadomo, że skłamie, a jeśli taka sytuacja rzeczywiście miałaby miejsce to sytuacja byłaby wyjątkowa, jak z małżeństwami Kurskiego czy związkami młodej Kaczyńskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@r3nal:

moge sie zalozyc o tysiaka


K---a mógłbym się założyć chętnie, bo Konfa nie będzie miała żadnego przełożenia na ustanawianie prawa w Polsce po wyborach. Do tego aborcji nikt normalny nie ruszy bo to temat dla idiotów, na pobudzenie emocji, na tym tylko się traci politycznie. Ale jako ze Konfa nie będzie miała żadnego przełożenia politycznego to i podatków też nie obniży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Z którego roku"
XDDDDDDDDDDDDD
Skrajne prawaki zmieniają poglądy tak czesto, jak skrajne lewaki ... czyli nigdy.
W zasadzie by było smieszniej, to liberałowie z 15 lat temu, wydawali się w tym poglądzie bardziej liberalni, bo czesto pojawiały się teksty, ze trzeba zdać się na większość w takich sprawach. Dziś już prawie nikt tam tak nie mówi.
  • Odpowiedz
@r3nal: Czemu nikt nie mówi o partii "Wolnościowcy"? Tam właśnie są postulaty by była zarówno wolność gospodarcza, jak i osobista/obyczajowa, a nie jak tu, że niby super wolność gospodarcza, ale zamordyzm od kleru to już musi być.
  • Odpowiedz
@r3nal: Dzięki za zawołanie :) jakoś mnie nie dziwi, że konserwatysta jest za obroną życia. Wielokrotnie powtarzałem, że jestem zwolennikiem poprzedniego kompromisu aborcyjnego i w tym miejscu moje poglądy się rozjeżdżają z poglądami Mentzena, jednak nie uważam aborcji jako czynnika decydującego, czy głosować na daną partię, czy też nie :)
  • Odpowiedz