Wpis z mikrobloga

Cytuje.. witam serdecznie, dzisiejszej nocy(tj. z 30 na 31 marca 2023) zostałem okradziony ze sprzętu jakim są elektronarzędzia firmy DEWALT. Miało to miejsce przy ulicy Elżbiety Zawackiej w Poznaniu w godzinach pomiedzy 00:00-09:30 (auto stało obok budynku domu Pomocy Społecznej), złodziej/złodzieje wybili szybę w tylnich drzwiach i zabrali najcenniejszy sprzęt czyli:
- młotowiertarkę DEWALT DCH 133 z osprzętem
- wkrętarkę DEWALT DCD791 z osprzętem
- szlifierkę kątową DEWALT DCG405 z osprzętem
- zakrętarkę DEWALT DCF787 z osptrzętem
- radio-ładowarke DEWALT TOUGHSYSTEM DWSST-75659-QW
- wkrętarkę DEWALT DCD709D2T-QW z osprzętem
- młotowiertarkę sieciową DEWALT D25133K-QS
- szlifierkę kątową sieciową 125mm 800W
osprzęt czyli mam na myśli wszelkiego rodzaju bity, wiertła, tarcze. Do każdego z narzędzi przypisane są 2 baterie i ładowarka (do wkrętarek baterie 2ah DCB182 do pozostałych narzędzi po 2 baterie 5ah DCB184)
Gdyby całkowitym zbiegiem setek przypadków ktoś dostał ofertę taniego zakupu takiego sprzętu byłbym wdzięczny za informacje, nie łudze się że odzyskam sprzęt ale licze na sprawiedliwość i znalezienie sprawcy/sprawców. W najbliższych dniach podam szczegółowe numery seryjne wszystkich urządzeń. Proszę o udostępnianie postu . Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dopisze coś więcej bo oczywiście na forum zmieszany z błotem że na własne życzenie zostawiłem sprzęt w aucie, nie miałem możliwości zdrowotnych aby wrócić 80 km do domu więc udałem się na jedną noc 3km do siostry i oto co mnie spotkało. Sytuacja totalnie losowa.
#kradziez #zlodziej #wykopefekt
  • 2