Wpis z mikrobloga

@Falcon: znacznie mniejszy tam bliżej 50% tutaj prawie każda chce żeby facet lepiej zarabiał, albo przynajmniej jakiś posag miał w porównaniu do niej. Im bogatszy kraj tym mniej im zależy, w anglii znałem Polaka co jakaś dziewczyna ułożona rodzina w #!$%@? bogata a on mieszkał z 6 polakami na 50 metrach i nic jej nie przeszkadzało kupowała mu dużo ciuchów bo chciała żeby ładnie się przy niej reprezentował itp itd. A
@apee: skąd pomysł, że jeśli ma własne pieniądze to nie jest gold diggerką, szczególnie przy tym poziomie roszczeniowości?


@witajswiecie: Też nie wiem skąd to wziął, ta osoba z ogłoszenia pokazuje tym, że jej wartości to posiadanie oraz materializm i to jest dla niej najważniejsze, aka decydujące o tym czy warto z kimś być czy nie. a nie jaka ta osoba jest, jak się z nią dogaduje itp. wszystko może być
Nigdy nie zrozumiem sensu opisów, które nie przekazują informacji o osobie, a jedynie wymagania. Jeśli ktoś przy takim opisie daje komuś w prawo to sam pcha się w gips.


@F_Ogot: najlepsze jest to, że nie widzę powodu dla którego ktoś przy kasie miałby wiązać się z laską która po prostu nie ma ambicji. O czym z nią rozmawiać? Co wspólnie robić?
@F_Ogot: jeszcze gorzej jak te wymagania są opisane w tym stylu:
NIE interesuje mnie tylko zabawa, a poważny związek!!! Jeśli jesteś napaleńcem, którego interesuje tylko sex NIE PISZ!, jeśli jesteś małym chłopcem nie umiejącym o siebie zadbać NIE PISZ!
Rozumiem mieć swoje wymagania, ale taki opis jest maksymalnie zniechęcający i paradoksalnie tylko simpy do takiej napiszą.
@MReX_: Wy nie rozumiecie języka kobiet. One nie powiedzą wprost, tylko będą kombinować jak tu przekazać wiadomość subtelnie. Tutaj bardzo subtelnie przekazuje, że szuka autystycznego menadżera, bo sama jest #!$%@?.