Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine xD Ostatnio często młode mamy są, dziewczyny w ciąży są mając 20 lat czy mniej. Wiadomo kiedyś pewnie też tak było ale się o tym aż tak nie mówił, ale ja nie o tym.
Ja mam teraz 20 lat i np totalnie nie czuje się na bycie ojcem, już pomijając podejście do dzieci ale jakaś dojrzałość. Mimo, że jestem stosunkowo ogarnięty życiowo i myślący dość poważnie. I zmierzam do tego, że jak dziewczyny, które niby dojrzewają szybciej ale tak naprawdę często mam wrażenie że mentalnie mają 15 lat, podejmują się posiadania dziecka xD
Masa z tych dziewczyn nie potrafi być w stałym związku, cieszą się że zabiega o nich 20 typów, niektóre jeszcze nie skończyły szkoły albo myślą o imprezach. Dziwny świat, ja sobie nie wyobrażam mając taki mental brać się za ojcostwo xd
#rozkminy #dzieci #przemyslenia #rodzicielstwo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 11
@elperson: Biorę. Ba, nawet zaryzykował bym stwierdzeniem, że większość to wpadki. No ale o takich rzeczach się myśli. Nie wiem, zwraca się większą uwagę na zabezpieczenia, nie rucha się xD A jeśli już się wydarzy no to ja np zamiast próbować na siłę czując, że się nie nadaję, rozważyłbym aborcję czy oddanie dziecka gdzieś, gdzie może będzie miało lepiej. Ale najgorzej właśnie jak dziewczyna jest przekonana że się nadaje a w
rozważyłbym aborcję czy oddanie dziecka gdzieś


@viciu03: jeśli nic się nie zmieniło to pigułki "po" nie sprzedają już w aptekach bez recepty, a oddanie dziecka to narażenie się na ostracyzm społeczny. Argumentu o nieruchaniu nie przyjmuje, bo to naiwność. Co do wieku zgoda, ale w takich sytuacjach bardzo często młoda matka ma wsparcie w rodzicach
. I zmierzam do tego, że jak dziewczyny, które niby dojrzewają szybciej ale tak naprawdę często mam wrażenie że mentalnie mają 15 lat, podejmują się posiadania dziecka xD


@viciu03: większość to pewnie wpadki,
Jak babę dobrze wycharatasz dużym pindolem 16cm+ to ona będzie uzależniona od seksu i nie będzie logicznie myśleć żeby się zabezpieczać, jak jakaś uzależniona od hazardu osoba,
I wtedy na facecie spada odpowiedzialnośc żeby chociaż kondoma mieć i
@jxvbqw: Dobrze, że w twoim przypadku tak to wygląda. Przy czym nie każda dziewczyna która ma 20 lat jest na tyle dojrzała, rozsądna i odpowiedzialna, by zostać mamą. Myślę, że możesz być z siebie zadowolona, bo z dużym prawdopodobieństwem należysz do mniejszość