Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co to znaczy KDA player? bo kolejny raz zostałem z tego powodu zwyzwany i nie rozumiem xd

Mam największe zadane obrażenia w drużynie (drugie w grze), najwięcej przyjętych obrażeń w drużynie (drugie w grze), najwięcej golda w drużynie (drugi w grze), najwięcej farmy w grze, najwięcej zadanych obrażeń objectivom w drużynie, wyższy kill #!$%@? od przeciwnego junglera, wziąłem 3 objectivy w early, ale to i tak jest jungle diff a ja jestem KDA playerem? xd

Link do gierki:
https://www.op.gg/summoners/eune/Macashi/matches/izN3rnOMSFEwVZFeKmDNXUp2G0fcd0fSrYXN1vp--Xg%3D/1680206766000

#leagueoflegends
Macashi - Czy ktoś mi może wytłumaczyć co to znaczy KDA player? bo kolejny raz został...

źródło: KDA player

Pobierz
  • 7
@Macashi:
KDA - Skrót od Kills/Deaths/Asiists
To znaczy ,że średnio na gre masz 4.51:1 kda ,czyli 4.51 zabójstw na gre i 1 śmierć na gre.
KDA dobre -
Dobre kda np.
7;3;10 per game
Złe kda -
3;7;1 per game
via Android
  • 0
@PeMo19946 nie no ja to rozumiem, bo gram w tę grę od 1 sezonu bardziej chodzi mi o tę konkretną gierkę

psycha już siada i po prostu chcę podyskutować z kimś o tym co przeżywam ostatnio xd
@Macashi: Niech zgadnę, to ta Kai'Sa pisała, że jesteś KDA playerem? No, ona pokazała w tym meczu, że nie gra pod KDA, kiedy solo pushowała topa, na którym nie mieliście T1 wieży i nie wiedziała, gdzie jest przeciwny jungler, więc Kai'Sa umarła. Pokazała też, że nie gra pod KDA, kiedy chciwie próbowała zabić solo Nilah, mimo że nie wiedziała gdzie jest Lulu (


). Oczywiście po każdej śmierci setka bait pingów
  • 0
@mikserq21: z jednej strony zdaje sobie z tego sprawę, ale z drugiej jakoś psycha sitting i nie wstaje xd w tamtym sezonie peak D1 50 LP i niewiele zabrakło do tego mastera, a w tym już dwa spadki z D4 i męczenie się w P1 xd ale dzięki wielkie za słowa otuchy, czasami po prostu potrzebuje się wygadać i być zrozumianym, bo już nie chcę męczyć kolegów codziennie xd

@Burstaine:
Macashi - @mikserq21: z jednej strony zdaje sobie z tego sprawę, ale z drugiej jakoś ...

źródło: KDA player cd

Pobierz