Wpis z mikrobloga

Dla tych co przeleżeli ostatnie kilka lat pod kamieniem - podsumowanie afery memcenowej

Ten wywiad z nim to złoto xd w skrócie :

- memcen 3 lata temu opublikował 100 ustaw Mentzena
- większość z nich to buble prawne które zostały odrzucone przez komisję sejmowa
- wylewa się hejt bo ustawy są nie o podatkach a o zakazie aborcji, karze śmierci, napie*dalaniu dzieci i wolności słowa na temat totalitaryzmu i mowy nienawiści
- memcen usuwa 100 ustaw i udaje że ma problemy techniczne
- ludzie porobili zdjęcia co ciekawszych i dalej lata to w sieci
- po 3 latach dziennikarz WP pyta się co z tymi ustawami
- Sławek mówi że hosting im wygasl
- dziennikarz oferuje że chętnie udostępnia to na WP
- Sławek już zgubił ustawy bo się przenosił 3 razy xd
- Po publikacji na WP slawek zaczyna zacierać ślady w sprawie hostingu

Proszę państwa - nowa jakość w polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°) najbardziej merytoryczny i wykształcony konfederata.

#heheszki #mentzen #konfederacja #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #polityka
Ataxia - Dla tych co przeleżeli ostatnie kilka lat pod kamieniem - podsumowanie afery...

źródło: temp_file.png8645010453501600500

Pobierz
  • 22
@Ataxia: jakby ktoś nie widział to cały ten wywiad to jest złoto. Sławek robi fikołki na poziomie wytrenowanego kuca wypokowego

https://wiadomosci.wp.pl/slawomir-mentzen-jestem-leniwym-lobbysta-6881890123549632a

Mój ulubiony cytat:

WP: Skoro popsuł się serwer albo wygasł hosting, Wirtualna Polska chętnie pomoże. Jeśli przekaże mi pan projekty tych ustaw w wersji papierowej, to je opublikujemy na naszych serwerach.


Sławek: Niestety od chwili przygotowania tych projektów dwa albo nawet trzy razy się przeprowadzałem i nie mam ich w
a jak miałyby trafić?


@L3stko: No założenie było takie, że tydzień po rozpoczęciu kadencji miały trafić do marszałka, ale dostali za mało stołków, by samodzielnie złożyć. Niemniej, z tego co rozumiem, wystarczyłoby znaleźć 5 posłów z innych ugrupowań i przekonać ich do wsparcia tych wspaniałych inicjatyw, o których sam Mentzen chciałby teraz zapomnieć, ale źli ludzie mu nie dają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OP pierniczy głupoty xD