Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: cóż za strzał. Potwierdza to tylko tezę (drogi piwniczaku) o tym jak bardzo zakompleksieni jesteście, to mega zabawne xD z żoną i dzieciakami na karku raczej nie czuję potrzeby udowadniania jakiemukolwiek kucowi swojej atrakcyjności. Sorry, ale serio kisnę z twojej riposty xD
@Melinaos: w czym może gustować ktoś kto wierzy że poglądy mają wpływ na atrakcyjność? Ciężko powiedzieć, sprawa zbadana i jasna, przykładów tony, więc myślicielem i analitykiem nie jest. Ale może odpowiesz na pytanie dziewuch - dlaczego faceci którzy nazywają się feministami są tacy męczący? Albo na cytat malinki - dlaczego potworny prawak dobrze się rucha z feministką? Miałeś taką piękną tezę, a tu fakty ją obaliły, dobrze ze fakty nie mają
@Usmiech_Niebios: ale ja kompletnie nie rozumiem o co tutaj chodzi i jakie argumenty przedstawiasz? Piję do tego, że z autopsji wiem, że konfiarze to w większości ćwierćinteligenci. Oczywiście że lewicowe juleczki nie będą patrzyły na poglądy tylko na fizyczność bo niezależnie od swoich poglądów nie chcą z osobą z którą się bzykają rozmawiać o polityce bądź filozofii, ale jakie jest clue? Do czego zmierzasz?
@Melinaos: z autopsji możesz wiedzieć wszystko, ale też jest pewien sufit który masz, np iq ponizej przeciętnej.
Tradycja przedstawiania oponentów politycznych jako brzydali to też znany nurt, od partii amerykańskich po nazistów, ale generalnie nie liczy się uroda tylko argumentacja, więc ten mem pokazuje że do myślenia się nie nadajesz, bądź jesteś propagandzistą.
A zmierzam do tego że gdybyś w niego wierzył a nie cynicznie wstawiał żeby kogoś nastraszyć bo jest
@Usmiech_Niebios: nie drogi mirku. Ten mem pokazuje konfiarza jako osobę średnio inteligentną, samemu zapewne uważającego się za elitę i antyestablishment, niestety w oczach innych (w tym akurat memie kobiet) widziany jako średnio ogarnięta jednostka. Mogą sobie tam mieć i samych adonisów i bzykać po pięć juleczek dziennie. Program, poglądy i argumentacja są z dupy. Dobrze że sławek od kilku dni działa prężnie aby jak najwięcej osób to zobaczyło. Oby tak dalej.
@johny-kalesonny: twój osąd nikogo nie dziwi, już zapomniałem czy ko czy pis, ale wiem że konfa piecze i to myślę w pierwszej dziesiątce wypokowych trolli XD

samemu zapewne uważającego się za elitę i antyestablishment


@Melinaos: ludzie tak robią, ty np. też uważasz się za mądrego pomimo tego że wklejasz mema z grubaskiem wojakiem i dopisujesz do niego swoje urojenia XD

Mogą sobie tam mieć i samych adonisów i bzykać po
@Usmiech_Niebios: Nie piecze mnie, raczej mam ubaw, od dłuższej chwili siedze z bananem na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyjmij moje najszczersze przeprosiny, gdyż nie zrozumiałeś, a z koniem się kopał nie będę, więc postaram się napisać ostatni raz, powoli i jak najprostszym językiem byś zrozumiał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nieatrakcyjne osoby są rozłożone po wszystkich partiach, konfiarza z memu nie widzę jako