Wpis z mikrobloga

@Melinaos: tymczasem rzeczywistosc:

Wyborcy Konfederacji są relatywnie dobrze wykształceni, raczej zamożni (21 proc. wśród osób z dochodem na głowę w rodzinie 4500-7000 zł i 23 proc. - ponad 7000zł), stosunkowo dużo jest ich wśród kierowników i dyrektorów (23 proc.), właścicieli firm (16 proc.), ale także robotników (20 proc.) i oczywiście studentów i uczniów (31 proc.). Nie są przesadnie religijni.


https://oko.press/katastrofa-holowni-skok-konfederacji-sondaz-ipsos
@to_nie_tak_jak-myslisz: już ustaliliśmy że rzeczywistość nie ma znaczenia.
Feministki mogą pisać że feminiści ich męczą
Kobiety że prawaki dobrze się ruchają
Liczy się to że dziadzio z wpisu wie że tak naprawdę to nie jest mem o nieatrakcyjnych ludziach, za to jest to mem o ludziach którzy są przekonani o własnej racji i dumni ze swoich poglądów co nie ma miejsca w innych partiach.
Powiem więcej, dziadzio nie widzi wojaka jako
@Latarenko: No ale taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak facet jest atrakcyjny, zadbany, ma kasę i pozycję, to laska ma #!$%@? czy on głosuje na Konfederację czy Lewicę. Przynajmniej zdecydowana większość kobiet. Jakaś tam niewielka część skrajnych konserwatywek i lewaczek jest zapewnie spaczona do tego stopnia, że wybiera faceta na podstawie głosowania przy urnie wyborczej. Natomiast większość chce gościa atrakcyjnego, wysokiego i zamożnego, który dobrze ciupcia
@Lambo994: myślę, że trochę też przesadzasz. Nie trzeba być ponadprzeciętnie wysokim i atrakcyjnym z gęby mężczyzną. Wystarczy nie być idiotą. Ja mam kilka koleżanek, które są za Lewicą i Biedroniem. Ja światopoglądowo jestem pośrodku, bardziej na lewicę, ale gospodarczo bardzo Konfa. Potrafię dyskutować z tymi koleżankami o polityce, ale one też kompletnymi idiotkami nie są. Jedna z nich przyznała, że głosuje na Biedronia tylko daltego, że... jest gejem. Tyle z jej
@johny-kalesonny: jesteś trollem politycznym, gdzie ci do rozsądku. Lepiej broń kukoldów.
W ogóle zapomniałeś postraszyć Rosją, która od razu wejdzie do Polski, wyjściem z UE i że krowy przestaną dawać mleko jak 10% będzie. Urojeń w temacie jest tyle że sam się gubię więc nie musisz odpisywać dalej XD
@johny-kalesonny: ktoś wcześniej napisał że broniłeś, nie ma powodu by mu nie wierzyć.
Jak tam pozbywanie się "faszystowskiej młodzieży" dowolną metodą btw, macie już te obozy śmierci? XD
I dlaczego nie trzęsę się i nie boje się kiedy pacewicze i im pokrewni jak ty straszą mnie faszyzmem polegającym na niezależności od państwa? :D
https://wykop.pl/link/7056601/pacewicz-ma-bol-dupy-bo-wyborcy-konfederacji-chca-byc-samowystarczalni
Sayonara Pacewicz, nie trzęsę się i nie boję.
Pobierz
źródło: 10272470_768250339873066_6689772764261056426_o