Wpis z mikrobloga

Nie no to jest po prostu jakaś masakra, co ci panowie odpieprzają.
Ja naprawdę nie wiem, czy oni są aż tak głupi, czy tylko udają na potrzeby swojej widowni,
Wybucha wojna na #ukraina całe media zalane informacjami o niedoborach zboża, ceny pszenicy walą rekordy a Turcy próbują zrobić biznes stulecia - chyba wszyscy pamiętamy, co się działo.
The Economost robi okładkę, gdzie umieszcza zboże, które ma symbolizować napiętą sytuacją związaną z eksportem zboża z Ukrainy.
Ator i Jackowski:
UWAGA!!! Trzymajcie się mocno, bo to hit.
"The Economist" już pół roku temu wiedziało, że #ukraina zaleję #polska zatrutym zbożem i umieściło to na okładce.
Skąd wiedzieli, pół roku wcześniej? "The Economist" powiązany jest z Rotshildami. To wszystko jest zaplanowane.

Tak Ku...rwa, napewno okładka "The Economist" pół roku temu przedstawiała to, że Ukraina wyśle zatrute zboża do Polski, a nie przedstawiała napiętą sytuację w basenie Morza Czarnego, o którym rozpisywała się dosłownie każda gazeta i każdy portal.

Nie mam już siły do tego, bo już poziom manipulacji, skrajnej dezinformaci i pieprzenia totalnych głupot przebił sufit i zaczyna doganiać #tvpis

#ator #wideoprezentacje #bekazpodludzi #jackowski
mango2018 - Nie no to jest po prostu jakaś masakra, co ci panowie odpieprzają.
Ja nap...

źródło: Screenshot

Pobierz
  • 9
@Amatorro: jak zobaczysz na Socialblade jego kanał i klikniesz podobne to jest kanał o małpach bez komentarza i obróbki kanał religijny czytanie z tarota , Arabski kanał o pieczeniu ciastek jakaś medycyna alternatywna leczące kamienie , i porady życia codziennego w języku Urdu , tam brakuje tylko króla Polski Sanjaii jaraszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) kanał Atora tkwi w jakiejś dolinie spie*******a