Wpis z mikrobloga

#polityka #komunizm #bekazlewactwa #ekologia #warszawa

Powiedzcie mi co trzeba mieć w sobie by być takim komuchem? Takiemu bezmózgowi nawet przez chwilę nie przejdzie przez myśl, że ludzie jeżdżą starymi autami bo ich na takie stać? Problem korków to problem ludzi, którzy w nich stoją, widocznie komunikacja miejska nie jest tak rozwinięta by ludzie rezygnowali z aut, albo po prostu mieszkają za miastem albo DOKONUJĄ WOLNEGO WYBORU, a takiemu bananowi, który pewnie nigdy nie pracował jak normalny człowiek, to przeszkadza...
wilhelm99 - #polityka #komunizm #bekazlewactwa #ekologia #warszawa

Powiedzcie mi co ...

źródło: Screenshot_20230329_155955_Chrome

Pobierz
  • 17
Takiemu bezmózgowi nawet przez chwilę nie przejdzie przez myśl, że ludzie jeżdżą starymi autami bo ich na takie stać?


@wilhelm99: tak samo #!$%@? mnie to obchodzi jak to, że niektórych ludzi nie stać na węgiel więc palą śmieciami. posiadanie auta i wjeżdżanie nim wszędzie to nie jest prawo wynikające z konstytucji.

Problem korków to problem ludzi, którzy w nich stoją, widocznie komunikacja miejska nie jest tak rozwinięta by ludzie rezygnowali z
advert - >Takiemu bezmózgowi nawet przez chwilę nie przejdzie przez myśl, że ludzie j...

źródło: FsT6x6jaUAMr7V4

Pobierz
lbo po prostu mieszkają za miastem albo DOKONUJĄ WOLNEGO WYBORU


@wilhelm99: to sobie swoim smrodem po polu jeźdź a mi daj spokój, mam prawo dokonać wolnego wyboru i nie chcieć być trutym waszymi 20 letnimi smrodami, życie w społeczeństwie wymaga pewnych wyrzeczeń i kompromisów i niezatruwanie ludziom powietrza jest jednym z nich, a jak się nie podoba to możecie w jakiejś dżungli sobie zamieszkać
@advert: brzmisz jakbyś dzielił ludzi na gorszych i lepszych tylko dlatego, że nie każdego na wszystko stać.
Powiem ci mały protip: Nie da się zrobić by wszyscy byli bogaci.

Bananie xD
Powiem ci mały protip: Nie da się zrobić by wszyscy byli bogaci.


@DIO_: nie da się zrobić tak, żeby wszyscy wszędzie mogli wjeżdżać
nie da się zrobić tak, żeby każdy miał zagwarantowane miejsce parkingowe
nie da się zrobić tak, żeby nie było korków

tylko nie do końca rozumiem co te truizmy, włącznie z twoim, mają udowadniać.

nikt, nigdy, nikomu w tym kraju nie obiecywał, że będzie miał prawo wszędzie i zawsze
@advert: wiesz co? dzisiaj nie mam ochoty na rozmowę, bo jeden debil na wykopie załatwił mi dziś psychiatryk, bo napisałem że się chcę zabić i pewnie policja za jakieś parę dni do mnie wpadnie.
po prostu #!$%@?, bo rozmowa z tobą to jak tłumaczenie, czemu nie wolno srać do paczkomatu.
@DIO_: ja nie oczekuję od ciebie rozmowy, bo i tak masz anachroniczne podejście odklejonego roszczeniowca, któremu wydaje się że wszystko kręci się wokół niego i jego potrzeby są jedyne słuszne, a świat powinien stanąć w miejscu jak on osiągnął względną wygodę. nawet nie liczyłem że do czegokolwiek cię przekonam, po prostu nie chciałem żeby ta bzdura którą napisałeś wisiała bez odpowiedzi.